Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos a felháborodottságom?

Jogos a felháborodottságom?

Figyelt kérdés
Az anyósommal nem éppen rózsás a viszonyunk. A kislányom (14 hónapos) a negyedik unokája. Semmi türelme nincs hozzá. Már többször ráordított, sokszor elhangzik a szájából hogy a k...a anyád és b..d meg anyád. Ha szólunk hogy vegyen visszább meg van sértődve. Pár napja azt mondta a kislányomnak, hogy fogd be a pofád különben kikapsz... Hogy mondhat valaki ilyet az unokájának aki 14 hónapos? Normális az ilyen?
2017. ápr. 20. 22:15
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
90%
Bárcsak az enyém sértődne meg ennyire :D
2017. ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
87%
Az anyósod téged akar ócsárolni, nem a gyereket bántani. Sajnos azért van az anyázás. Az enyém ugyanezt csinálja csak "Anyádp...csájázik " a gyerekemnek de direkt előttem.
2017. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
80%
Megmondanám kerek-perec, hogy ha nem moderálja magát, az életben nem látja többet az unokájàt.Neked a gyereked az első, az ,hogy az ő lelkivilága rendben legyen, ez meg végképp nem tesz jót neki.
2017. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az előttem szólóval! Mond meg neki, hogy mi nem prostit nevelünk, hanem kislányt és az ilyen undorító beszédet nem tűrjük meg a házunkban! Ja és, ha az én gyerekemet fenyegetné meg én még szájon is vágnám! Ha én nem ütöm meg a gyerekem másnak sincs hozzá joga!
2017. ápr. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
57%

Tipikus anyós ülés az autóban.

Kivenném a kocsimból az anyós ülést és a csomagtartóban vinném.

Ekkora szemétséget így érdemel egy ilyen anyós.

2017. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
57%
Ha a férjed ezen megsértődött, akkor sajnos azt kell, hogy mondjam, rossz embernek szültél gyereket. Neki kéne helyre tenni, nem megsértődni.
2017. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!