Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg jogos volt, hogy...

LacaH kérdése:

Tényleg jogos volt, hogy menyasszonyom kiakadt rám?

Figyelt kérdés
Én, édesanyám és a menyasszonyom lakunk egy lakásban. Miután édesanyám megbetegedett, hozzánk költözött. Már 1 éve velünk lakik. Ugy egyeztünk meg annaak idején a párommal, hogy én fizetem a rezsit (kb 60 ezer) ő pedig vásárol (kaja, takaritószer stb...). Mivel sokkal jobban keres nálam ebből eddig nem volt baj. Volt, hogy ő fizette édesanyám gyógyszereit, mobilszámláját is mikor elköltötte a nyugdíját. Ma megjegyezte neki anyukám, hogy nem fair, hogy én és ő fizetjük a rezsit és ő csak kaját vesz. Ideje lenne beszállnia abba is. Akkor neki több nyugdíja maradna. Ekkor szabadult el a pokol... a párom közölte, hogy beszáll, de ezentúl csak saját magának vesz ételt, gyógyszert stb, mindenki más oldja meg magának ahogy akarja... próbáltam lenyugtatni, mert édesanyám gondolkodása ugyse változik már meg, de akkor nekem esett, hogy én mindig anyám pártját fogom és sosem védem meg őt. Tényleg annyira nagy.kiadás lenne a párom számára (kb 300 000 ret keres)? Én(120) anyu(80). Összepakolt és átment egy barátnőjéhez. Tényleg ilyen nagy bűn lett volna? Kérjek bocsánator?

2016. dec. 28. 17:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 anonim ***** válasza:
99%
A kaja 3 emberre nem két fillér! Mennyit költ kajára kérdezted?
2016. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/128 anonim ***** válasza:
99%
Azt azért jobb ha tudod, hogy a kaja 3 főre meg az egyebek bőven túlrúg 60 ezer forinton.
2016. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/128 anonim ***** válasza:
98%
Igaza van a menyasszonyodnak
2016. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/128 anonim ***** válasza:
99%
Én novemberben 55 ezer forintot decemberben 65 ezret kajára és tisztítószerre egymagamnak. Ebbe ital nincs. Akkor gondolj bele három embernek mennyi lehet? Nem 60 ezer hanem jóval több.
2016. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/128 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, nem hittem, hogy több lenne mint a rezsi.
2016. dec. 28. 17:40
 6/128 anonim ***** válasza:
79%

Ha én lennék édesanyád helyében és befogadott lennék, meg sem mernék szólalni, nemhogy rendezkedjek.

Valahol igaza van a párodnak, de talán anyádnak is, csak nem neki kellett volna szólnia.

(Egyébként 65éves vagyok)

2016. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/128 anonim ***** válasza:
94%

Hát akkor légy szíves egyszer kísérd el a menyasszonyodat, amikor vásárol.

Mi csak ketten vagyunk a barátommal, de egy sima, egyszerű és gyors kaja elkészítése is alsó hangon 3 ezer forint.

2016. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/128 anonim ***** válasza:
57%
Nem szarkazmusként, de ezt rossz kategóriába írtad ki. >> párkapcsolati problémák a helyes.
2016. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/128 anonim ***** válasza:
98%
A havi kaja, gyógyszer és egyéb létszükségletek három emberre kb. 60 ezer forint, LEGALÁBB. Az anyud inkább örüljön, hogy menye befogadta és segít neki. Teljesen jogos a menyasszonyod felháborodása. Azonnal kérj tőle bocsánatot!
2016. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/128 anonim ***** válasza:
97%

Már így is többet rak bele a menyasszonyod, mint ti.

'Tényleg annyira nagy kiadás lenne a számotokra (anyukáddal együtt 200 ezret kaptok)?'

2016. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!