Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom rá akarja eröltetni a...

Anyósom rá akarja eröltetni a gyerekeimre, hogy az élettársát papónak szólítsák! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik a dolog mert az egy alkoholista és nagyon csúnyán beszélő ember, de ha az anyósom van a gyerekekkel akkor mindig előhozza a témát és a nagyobbik gyerek már emlegeti is a "papóját". Nagyon dühit a dolog. Mit tegyek?
2017. ápr. 26. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
"egy alkoholista és nagyon csúnyán beszélő ember" társasága nagyon árt a kisgyereknek, ne engedd hozzájuk egyáltalán, soha. Az a kisebb baj, hogy hívjátok, sőt, megjegyezhetitek, hogy papó bizony egy otromba görény, aki iszik és trágárul beszél a gyerek előtt, ezért megakadályozzuk a találkozást vele, és a hozzájuk kötődőkkel.
2017. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Konkrétan nem mindegy, hogy hogy szólítja a gyerek?
2017. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Anyósom is hasonló. Már volt pár pasija mióta a férjemmel vagyok. Az egyik alkoholista, munkanélküli. Nem engedtem oda a gyerekeket. Anyósomat áthívtam, hívtam közös programra, de a gyerekeimet nem vittem ilyen ember közelébe.
2017. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Após él még vagy már nem és azért van élettárs anyósnak? Mert ha él mondd meg h csak após a papó élettárs nem az.
2017. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen mond meg hogy nem papó. Amúgy szerintem anyósod erölteti ezt, nem az ipse.
2017. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megerősitéseket, így már bátrabban oda tudok állni elé és megmondani neki
2017. ápr. 26. 10:13
 7/13 Lassmich Ruhe ***** válasza:
81%

Nálunk ez úgy volt, hogy a feleségem kerek-perec közölte az anyjával, hogy a gyerek úgy fogja szólítani az anyja új élettársát, ahogy ő akarja, kéretik mellőzni a baromságok erőltetését, ő pedig ennek fejében sem pro, sem kontra nem fog pálcát törni. Ez így korrekt.


Az embernek így meg kellett dolgoznia a gyermekeim tiszteletéért és szeretetéért, és maguktól hívják papónak. Így okés, de erőltetve, megkövetelve sántít.. szerintem.

2017. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Régebbi a kapcsolatom a párommal (15 év) mint az unokáim életkora, mégis a nevén szólítják XY bácsinak, de tegezik.

Az "igazi" nagyapjukat nem is ismerik, feléjük sem néz, XY bácsi pedig vitte már őket éjszaka orvoshoz, mert belázasodtak, megy velük edzésre, iskolába, óvodába, focizni, pecázni, foglalkozik, beszélget velük felmegy értük vonattal, ha le akarnak hozzánk jönni.

Igaz XY bácsi egy nagyon jó ember, nem iszik és kenyérre lehet kenni, amellett nagyon szereti az unokáimat, azok is őt, mégsem jutott eszembe, hogy "papóztassam" velük.

2017. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Fú.. de ismerős. Nálunk a nagyi akarta, hogy a barátját(2 éves kapcsolat, együtt sem éltek) nagypapaként kezelje az unoka mi meg apaként.


Hiába a kor meg a tapasztalat, az emberek megbolondulnak a szerelmtől. A 3. Évre szétmentek szerencsére.

2017. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én világ életembe tatának szólítottam mamám élettàrsát, mondjuk az igazit nem is ismertem. Csak azt nem értem h mért az háborít fel h h kell szólítanijuk és mért nem az h egy lecsúszott alkoholista közelében vannak a gyerekeid....
2017. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!