Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van köztetek olyan akinek a...

Van köztetek olyan akinek a férjét élettársát még az összeköltözés után sem engedi el a családja?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy folyamatosan elrángatják vissza a szülői házhoz hogy ezt kell csinálni meg azt kell csinálni,tehát hogy elvárják azt hogy a szülői házba mindent ő csináljon .Hogy viselitek?Meséljetek.
2014. ápr. 3. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elrángatni csak azt lehet, aki hagyja. Ez nem a calád hibája, hanem a párodé.
2014. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

LoL.

Nem megy azt kész.

Mit kell ezen problémázni?

2014. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Segitsen a szuleinek hogyha nem birjak elvegezni a fizikai munkakat a haz korul en igy gondolom. De hogyha nincs semmi bajuk es igy is mindig hazamegy minden hulyesegert az egy tutyimutyi ember akivel nem is koltoznek ossze.
2014. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de minden hétvégén haza járok segíteni szüleimnek, elég betegesek mindketten, így nehezen bírják elvégezni például a kerti munkát. De! Ha valamit meg tudnak csinálni, nem csörögnek rám! Csak, ha valami nagyobb meló van, mint most hétvégén a krumpli ültetés.

Férjem nem tartja a kapcsolatot a szüleivel, így néha ő is be segít az én szüleimnek.

2014. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem neked kell valahogy elviselni, hanem a párodnak kell megmondania, hogy külön háztartásban él, és neki a saját otthonában is van elég dolga.
2014. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Én eléggé ki lennék akadva, ha a férjem tojna a családjára és nem segítene, ha szükség van rá. Sőt, kapaszkodj meg: én is szoktam segíteni.
2014. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem azzal van baj, hogy besegít, itt a probléma az, hogy:


"folyamatosan elrángatják vissza a szülői házhoz"

"elvárják azt hogy a szülői házba MINDENT ő csináljon"

2014. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen előző, az a baj, de nem azért, mert így tesz a társ, hanem, mert egy részt a családja uralkodik felette, a pár meg hagyja. A család most még csak ennyit tesz, utána trükközve elérik, h szakítson a társsal, mert maga a család nem bírja felfogni, ha rokonuknak is van saját élete, és nem arra lett kitalálva, h egész életében őket szolgálja.

Kérdező: ha eléggé szereted elviseled, és próbáld rávezetni a párodat arra, h álljon már végre a sarkára.

A szituról jó lenne többet tudni, mert nem mindegy, hogy hetente, vagy havonta tesz így a párod felé a családja, vagy épp "minden napra" kitalálnak vmit.

2014. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Van-e gyereketek?

Ha van, akkor már most, ha nincs, akkor majd, ha lesz, akkor azt a példát fogja követni, amit te mutatsz.


Ha segítitek a szüleiteket, akkor ő is segíteni fogja.

Ha te már most szrsz rájuk, akkor te is ezt fogod visszakapni.

2014. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt kéne tudni,hogy milyen eset áll fent.


1,betegek a szülők és úgy jár segíteni

vagy

2,nem betegek a szülők,csak minden mondvacsinált indokkal hazarángatják,hogy kevesebbet legyen veled.


Első esetben nem nagyon van mit tenni.

A 2.-ban viszont igen:

Beszélgess el a pároddal,hogy miért műveli ezt a családja és hogy álljon a sarkára.Találjatok valami megoldást együtt.

Hangsúlyozd ki,hogy nyugodtan mehet a családjához,nem azzal van a probléma, hanem azzal,hogy így nem tölt elég időt veled.

(Nehogy félreértse!)

2014. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!