Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon gonosz vagyok?! Mit...

Nagyon gonosz vagyok?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5éve vagyunk együtt,egy éve házasok,gyerek nincs és szülőktől külön élünk. Az a helyzet,h. azt hiszem nem túlzás,h. utálom apósomat..látni nem bírom. Kb.3évig mindig ellenséges volt,elmondott mindennek,nem akarta, h.én legyek a menye,pedig jól álltam hozzá,az édesapám kicsikoromba meghalt és mindig szerettem volna egy jó apóst legalább. Gondolom emiatt maradt meg bennem ez az érzés,mert utált,párom sem kedveli az apját. Állítólag már megszeretett,de én nem hiszem el,csak színeskedik szerintem..kicsimnek szólít meg ilyenek. Próbáltam soha nem kimutatni,h.nem kedvelem,mosolygok,de úgy tűnik nem jól álcázom,mert anyósom a múltkor mondta,h.: apósod azt hiszi,h.nem szereted. Tudom,hogy gonosz vagyok. Egy héten 1x,2x találkozunk,hogy próbáljam meg jobban mutatni,h."kedvelem"?? Vagy mit csináljak??

2017. máj. 6. 23:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hetente kétszer találkoztok, pedig ki nem állhatjátok egymást? Legyen inkább havonta, két havonta egy alkalom és mindjárt könnyebb lesz.
2017. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell hazudni, és miért kell megjátszanod, hogy szereted? Ha anyósod megint mondja, hogy az após úgy érzi nem szereted, akkor közöld vele, hogy jól érzi, mert nem szereted, de tiszteletben tartod, hogy a férjed apja. Ha megkérdezik miért, akkor mond el az igazat. Ahogy bánt veled, az neked is fájt, így végül is azt kapja ahogy fogadtak téged.. Nem kell képmutatónak lenned.

Az én apósom is utált, megalázott, hátam mögött beszélt. Majd amikor a fia felesége lettem, akkor én voltam a jó kislány. Én nem kértem belőle, és meg is mondtam, hogy miért nem. Nem veszítettem semmit vele, hogy kimondtam az igazságot.

2017. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszi,h.írtál :) Ő állítólag szeret már,csak ezt sem hiszem ,mindennap hív minket meg ők is jönnek egy héten 1x min. Előttük megyünk el mindennap,(munkahely)ezért írtam,hogy mindig hív...mindennap meg nem lehet lemondani..
2017. máj. 7. 00:18
 4/28 A kérdező kommentje:

2.köszi,hogy írtál :) akkor te átérzed a helyzetemet. Igazad van,ez képmutatás,de olyan óriási nagy balhé lenne abból,ha így megmondanám...anyósom még talán rosszabb volt,mint apósom,de többször bocsánatot kért már.

Nem tudom,de nehéz.

2017. máj. 7. 00:23
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Örök igazság, anyóstól/apóstól olyan messze kell költözni, hogy papucsban ne tudjon átmenni. Javaslom ezt a lehetőséget is megfontolni, mert ha nem állsz ki magadért, csak nyelsz, akkor előbb utóbb megbolondulsz.
2017. máj. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
4%
Alszenteskedes es hazudozas helyett miert nem ulsz le vele megbeszelni a mult es jelen miertjeit? Regen miert... Most meg miert... Talan o elore latta, hogy nem vagy rendben, most pedig remeli, hogy o tevedett. (Lehet ram haragudni, mert nyers vagyok, de ezt a variaciot kellene atgondolni.)
2017. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi.h.írtál.hát ennyi miatt azért nem szeretnék elköltözni. :)

4.Azért annyira nem jó ember,inkább ő nincs rendben,nem én. Többször is csalta anyósomat,terhesen bántotta,a férjemet nem is akarták egyébként,mert még csak 17évesek voltak,de mindegy mert ez rám nem tartozik.

Nem..nem akarok vele leülni beszélni,talán majd egyszer,sajnos ez van,lehet, h.hibás vagyok én is,hogy nem beszélem meg vele.

2017. máj. 7. 00:42
 8/28 A kérdező kommentje:
Egyébként anyósom nagyon szeretné,ha jóban lenne mindenki mindenkivel. Ő elmondta magától mi volt a probléma,bár csak annyit,h.ő az elején nem foglalkozott vele,de mikor látta,h.komoly a kapcsolat,akkor váltott ellenségesbe. Szóval őt nagyon bántaná,ha rosszban lennénk,a párom is ink.az anyukáját szereti jobban,anyósom mindig csak hallgatna miattam apósomtól.
2017. máj. 7. 00:56
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő.

Fellép és lelép: s mindenkit sok szerep vár életében."

Filozófusok, írók, színészek, kritikusok..., még politikusok is.

Bőséggel van mit idézni.

Hamlet: Shakespeare

2017. máj. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Heti 1-2 találkozó?


Az még akkor is sok lenne egy apóssal,ha jó lenne a viszony.

Én nem értem,hogy képesek emberek ennyire feladni a saját életüket csak mert megházasodtak vagy van egy párjuk..

2017. máj. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!