Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is bunkó viselkedé...

Szerintetek is bunkó viselkedése volt a páromnak?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt a párommal és elérkezettnek láttam az időt, hogy bemutassam anyumnak. Egy hétvégét nálunk töltött, tényleg kinyaltuk a s...ét, anyu sütött, főzött neki mindenféle finomságot. De minden ételt irtóra megkritizált, szerencsére anyu nem hallotta, de elég durván leszólta a főztjét, hogy ő neki teljesen más ízvilága van és hogy ez milyen szar. A pizzára is olyanokat mondott, hogy ha egy étteremben így tálalnák, visszab...ná a szakácsnak és ehhez hasonlóakat. Úgy nyámnyogott minden falatnál, mintha pisztolyt tartanánk a fejéhez és úgy kéne ennie. OK, hogy nem ízlett neki, mondjuk érdekes, hogy egyik étel sem, na de ilyet tiszteletből sem mondok, hogy szar. A végén mondtam, hogy örüljön neki, hogy egyáltalán vendégül láttuk, nemhogy így lekritizálta a kaját. De erre nem szólt semmit. Másnap délelőtt meg úgy ment haza, hogy még csak el sem köszönt anyumtól. Anyu persze megharagudott rá, hogy ekkora bunkó gyereket rég látott.

2017. máj. 10. 12:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, ekkora tahót...és még a barátod? Ez nemcsak anyud irányába volt tisztességtelen és nagyon tiszteletlen, de látszott, hogy nem számítasz neki semmit. Mit akarsz egy ilyen embertől? Remélem, van benned annyi, hogy keresel egy normálisat.
2017. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben most rögtön kidobnám, jó nagy paraszt.
2017. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%

Áhh nem, így illik viselkedni vendégségben.

Ezek után nem lenne a barátom, egy illetlen tahó.

2017. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%

hát az enyhe kifejezés hogy:bunkó volt..

lehet ezek után menesztettem is volna..

2017. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, később se lesz jobb.
2017. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
98%

Ugye úgy értetted, hogy az EXEMNEK?!


Én ezek után kib...nám, mint macskát a fűre, idióta paraszt!

2017. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
96%

Gondolj bele, hogy később majd a Te főztöddel is ezt fogja csinálni?

Nagggyon-naggggyon gyorsan kidobni....

2017. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
99%

Bunkó volt. Ha anyád rettenetesen főz, akkor is dicsérni kellett volna a szemébe és legalább kicsit enni mindenből, amit főzött neki. Neked pedig csak nagyon óvatosan jelezhette volna, hogy más dolgokat szeret, legközelebb ti főzzetek valamit családlátogatáskor.

Ha első látogatáskor ilyet megenged magának, akkor te se tervezz vele hosszútávra, szerintem az ilyen férfiakat nem lehet elviselni. Ha hihetetlenül jól néz ki és szuper az ágyban, akkor tartsd meg egy laza, komolytalan kapcsolatra, amíg nem jön jobb, de párodnak ne tartsd. Ő se tart téged annak.

2017. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
93%

Igen, szerintem is bunkó volt, sőt...

Én elgondolkodnék, hogy akarok-e tőle valamit a továbbiakban. Illetve, én biztosan nem akarnék. Szépen bemutatkozott.

Ha most így viselkedik, akkor szerinted mi lesz később???


(az anyukáknak pedig általában igazuk van, érdemes megfontolni amit mondanak, mert rosszat nem akarnak)

2017. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, gondolj bele hogy vendégségben első alkalommal, 2 hónap együtt járás után ezt csinálta, akkor milyen ember is ő a valóságban? Mi lesz 1 év múlva? Ez még csak a kezdet, addig menekülj amíg tudsz. Ezután a hétvége után páros lábbal rúgtam volna p.icsán, úgy hogy a lába sem éri a földet. Általában mindenki visszavesz vendégségben, akkor otthon milyen lehet? Ugye ugye lakva lehet megismerni az embert. És milyen igaz is a mondás, már egy hétvége alatt mutatott valamit magából és ez közel sem az egész.
2017. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!