Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan kiakaszt a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan kiakaszt a páromnak ez a viselkedése, szerintetek nem gyerekes? Örülnék, ha adnátok pár tanácsot

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve leszünk együtt.Minden annyira jól indult... kb 55 km van köztünk s egy suliba kerültünk, sokat beszélgettünk s összejöttünk.Régebb néhány hétvégén eljött ide pár órára,vagy épp én mentem, legtöbbet suli szünetekben találkoztunk,de alkalmakra,bulikra is együtt jártunk.

Ma már szinte csak a suli maradt, mert azt mondja sokat tanul(ez megy januártól) de hétvégente mindig haverozik,csak épp rám nincs ideje.

Mikor ezt felhozom neki,hogy ha rájuk van ideje,akkor rám is lenne ugyanennyi.De ő mindig lemondja,akármit próbálok szervezni magunknak legyen az koncert, buli vagy az,hogy elutazok hozzá.Plusz mindig más kapcsolatát hozza fel,hogy "x,y se találkozik többet,és jól megvannak,nem hisztizik a csaja folyton" Vagy az egyik haverja most jött össze egy kisebb lánnyal(nagyon az elején vannak)s hogy "ők is csak szünetekben vannak együtt s nem veszekednek ezen"

Legtöbbet azt mondja,hogy mások még kevesebbet találkoznak mert nincsenek egy suliban és mégis milyen jó nekik.Persze, más is akkor találkozik a párjával, amikor tud, nekünk ott lenne a lehetőség és neki elég az a pár perc szünetben.Később ha meg egyetemre megy még ennyit se.


Nagyon kiakaszt ez a "mások így, mások úgy, mások amúgy csinálják". Miért kell másokat nézni? Ez nem a mi kapcsolatunk?

Titeket nem idegesítene?

Ezen nagyon összevesztünk,és nem tudom,hogy mit csináljak. Én nagyon szeretem őt, de nem tudok mit tenni,hogy változtassak a hozzáállásán.

17L.


2014. máj. 17. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a mindig másokra mutogat dolog eléggé éretlennek mutatja.
2014. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szervezz programokat mással, akkor majd biztosan észbe kap.
2014. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalok vagytok még és ő még valószinű nem akarja magát lekötni, menne még másokkal is szórakozni, barátkozni vagy akár más lánnyal is járogatna.. Szerintem Te is kicsit hanyagold és járj el a barátnőiddel, barátaiddal szórakozni. Ne vesszél azért vele össze, várd ki, hogy alakul, de ne is követelj tőle semmit, ha hiányzol neki és szüksége lesz rád, vagy ugy érzi mintha elveszitene, akkor ha szeret ugyis magától keresni fog. Ilyen dolgokat erőltetni nem szabad.
2014. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát most épp azt csinálom,hogy barátnőkkel eljárogatok,jól érzem magam ...

Az a gond,hogy elég rég ez a helyzet,és nem tudom magam türtőztetni,hogy ne tegyem ezt a dolgot szóvá nála,mikor látom hogy velem szinte semmit se akar,de a barátaival midnig szívesen megy.Próbáltam azt is,hogy úgy teszek én is mint ő, de őt nem zavarta..

"...menne még másokkal is szórakozni, barátkozni vagy akár más lánnyal is járogatna." sosem volt azzal bajom,hogy mással is megy szórakozni,sőt...de már az van,hogy csak másokkal megy. Ha meg más lánnyal járogatna,akkor miért nem mondja a szemembe?:(NEm tudom mit tegyek.

2014. máj. 17. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd észre magad, és hagyd békén, ha akar valamit majd keres.
2014. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!