Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy férfi figyelmetlen, akkor az szemét és megérdemli a válást, ha egy nő az, akkor meg a férfi vegyen vissza magából?

Figyelt kérdés
Kiírtam egy kérdést, amiben afelől tudakozódtam, hogy vajon milyen az a fennforgás, amikor nem az van, ami tipikus, hogy egy egykoron figyelmes férfiból kivész a romantika, a nőnek hiányérzete lesz az örökké meccset néző, sörbüfögő, hangosan fingó hapsi mellett, hanem ha fordítva történik. A nő az, aki kicsit tuskósabbra veszi a figurát, a nő az, aki elfelejt idővel kedves lenni. Amúgy nem egy megromlott kapcsolat, csak épp a nő az, aki elsnasszosodik. Erre megkaptam, hogy én vagyok az, akinek vissza kellene vennnie,, hogy sok vagyok, szinte megfojtom őt. De könyörgöm, ellenkező esetben a férfiak le vannak hordva mindenféle szemét fráternek, meg figyelmetlen bunkónak. SZÓVAL EZ AZT AKARJA JELENTENI, hogy a nőhöz kell alkalmazkodni. Ha ő akar figyelmességet, ahhoz is igazodni, kell, ha ő nem akar, akkor ahhoz is? Vagy hogy is van ez voltaképpen tulajdonképpenségesen????
2013. máj. 3. 14:38
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ha egy nő frusztrált, akkor jaj szegénykém, elhanyagolja az a csúnya rossz férfi. Ha meg a csaj tapintatlan és figyelmetlen, akkor meg a pasas vegyen vissza???
2013. máj. 3. 14:40
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Mert ebben a témakörbe 99% a női válaszadóknak a száma.Ilyen egyszerű.
2013. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
16%

Ne általánosíts, mert erre nagyon harapunk!


-egy nő-

2013. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
12%

Mit jelent az, hogy a nő "elsnasszosodik"?

Mit várnál el a párodtól? Mi az a kedvesség, ami hiányzik?

Milyen nálatok a munkamegosztás?

Férfi vagy? (A "tulajdonképpenségesen" nagyon bezavart.)

2013. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert a válaszolok nagy többsége nő.

Múltkor volt egy kérdés ahol a nő kérdezte, hogy elmondja ha megcsalt a férjét? Erre nem az volt a válasz, hogy igen természetesen hanem az, hogy minek ő se mondaná el.

Na ilyen itt a kettős mérce.

2013. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
én nő vagyok ,de ha egy kapcsolat eltunyul,vagy ellaposodik akkor azért mindkét félnek tennie kell és egyformán felelős mindkét fél nemtől függetlenül...mindkét félnek arra kellene törekedni hogy harmonikus legyen a köztük lévő kapcsolat,így minden nemű zavar, apróság figyelmen kívül szorul,ha azt látja az egyik fél hogy a másik trehány,kiszolgálást igénylő , a körülményekhez ,korhoz, nem alkalmazkodó é nem arra törekszik hogy kimutassa választottjának miért is fontos neki igazán és olajozottan működjenek együtt a hétköznapokban kis örömet becsempészve,felelősséget vállalva és mindkét félnek szabadidőt engedni külön is persze a felelősség és törődés után..ez mindkét nemre vonatkozik!!Általában amúgy azért szapulják a férfiakat mert ők alapjába véve kevésbé figyelmesek..
2013. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

"Általában amúgy azért szapulják a férfiakat mert ők alapjába véve kevésbé figyelmesek.."


Ez most az általánosítás vagy a kettős mérce?

2013. máj. 3. 14:57
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Itt a csattogó fogú feministáktól vársz olyan választ ami nem részrehajló? :D

Itt a férfi csak gyökér lehet, még ha az asszony terhesen szexel a postással is a férj hibája!

2013. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, azért, mert a kategória válaszadóinak kétharmada GYES-en lévő, kisebbségi komplexusos nő... így lesz az, hogy a főbűn (napi 20 kérdés) a más nőre nézés, más levelezésének, teleffonjának turkálása meg már lassan elvárt és dicséretes, a kakukkfióka-neveltetés "inkább meg ne mond a férjednek" ha a férfi harcol a saját érdekeiért gyermekvállalásban-tartásdíjban-elhelyezésben akkor "az a szemétláda", stb. Komolyan mondom, ha valaki egyszer doktorit akar írni a "GYED/GYES-izoláció hatása az egyén morális tartására" címmel, innen gazdagon meríthet kutatási anyagot...

Az én agyam ma ettől a kérdéstől - pontosabban az ez alatti amazon-lázadástól - dobta le a gépszíjat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%

Az biztos, h az ide járó nők 99% hányinger.

A kettős mérce meg minden nőre jellemző, könyvet lehetne írni.

2013. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!