Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hogyan jon ki az apossal/an...

Ki hogyan jon ki az apossal/anyossal?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi, hogy nektek milyen kapcsolatotok van veluk, mert a filmekben (tudom, az elet nem film) a fiut az apos nem birja a lamyt az anyos.

2017. máj. 24. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Após nincs, mert meghalt, amikor párom 15 éves volt, én meg 23 éves voltam, amikor összejöttünk.

Anyóssal olyan udvarias a kapcsolatunk, nem kifejezetten jó, de vagyok elég intelligens ahhoz, hogy tudjam kezelni, mert hajlamos helikopter lenni. Mondjuk ő is alkalmazkodik, főleg talán azért, mert tudja, milyen szerepe van abban, hogy párom és exe szétmentek (mondjuk párom elmondása alapján az ex sem volt szent) és mekkora bajt okozott a fiának.


28N

2017. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Engem eddig minden anyósjelölt imádott, de tulajdonképpen az apósok is. Nem is tudom, melyikük jobban. Én is kedveltem őket. Nagyon nem kötődtem, de kedveltem.
2017. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Korom miatt nekem már nem él sem apósom, sem anyósom. Mindig nagyon korrekt és határozottan szeretetteljes módon viszonyultunk kölcsönösen egymáshoz.


72/F

2017. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó velük a kapcsolatom, bár nem mindenben értünk egyet. :)
2017. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Idáig nem foglalkoztam velük, mivel nem tartjuk velük a kapcsolatot 7 éve (senki, a fiuk (a férjem) és a lányuk sem). Most már, mióta állandóan a gyámhatóságra kell miattuk rohangálnunk (nagyszülői kapcsolattartás miatt), gyűlölöm őket. Elhordtak mindennek, az egész családomat gyalázzák, csak azért nem jelentem fel őket, mert nem hiányzik még a bíróság is (bár szerintem el fog jönni ennek is az ideje).
2017. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól elvagyunk egymással mindannyian.
2017. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Apósom már nem él, de míg köztünk volt nagyon szerettük egymást nekem olyan volt mint egy második apa és én olyan neki,mintha a lánya lennék. Anyóssal más a helyzet. Udvariasságból el voltunk,de ez már megszűnt. Egyáltalán nem keressük egymást(köszönhető a férjemnek). A párom az apámmal már 5 éve nem beszélnek, anyámmal azért el vannak
2017. máj. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogjuk rá, hogy jól.


Apósjelöltet eléggé kedvelem, normális, sose szól bele a dolgainkba, de bármikor lehet rá számítani.


Anyósjelölt nem a szívem csücske, borzasztóan energiavámpír, meg "kissé" erőszakos. Viszont neki is vannak pozitív dolgai, amiket értékelek benne.


Mindig normálisak voltak velem, szívesen láttak az otthonukban, és ha úgy is gondolják, hogy a gyerekük jobb társat is kaphatott volna, ezt sose éreztették még velem.

2017. máj. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jól kijövök anyóssal és apóssal is, szeretnek (én is őket), pedig a kedvenc fiukkal házasodtam :)

Mondjuk sokat nem beszélünk, mert magyarul nem tudnak, én meg csak töröm a nyelvüket. Nagyon sokat jelent, hogy elfogadnak, mert enélkül elég nehéz lett volna beilleszkedni egy idegen országba.

2017. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Az anyósomról:


Egy kis lakásban laktunk a férjemmel, az egyik nyugdíjas szomszédasszonyt jól ismertük, jó viszonyban voltam vele.


Elköltöztünk albérletbe, mert építkeztünk, az anyósomék pedig beköltöztek ebbe a kis lakásba, mivel Szerbiából Budapestre költöztek. Férjem kérésére minden bútort és háztartási gépet az anyósoméknak hagytunk, hogy ezzel is segítsük őket!


Később a szomszédasszonytól megtudtam, hogy anyósom heti egy alkalommal kiöltözik, feltűnően kisminkeli magát és elindul egyedül valahova.


Szomszédasszony kérdésére, hogy hova megy, azt válaszolta, hogy: "Megyek a fiamhoz takarítani, mert a menyem olyan lusta, hogy nem csinál semmit, én pedig nem bírom nézni, hogy koszban és mocsokban élnek."


Egy fia volt, a férjem, én pedig a menye. Soha nem takarított nálunk!


Nem is engedtem volna meg neki, hogy nálam takarítson!


Nálam mindig tisztaság volt, ezt a szomszédasszony is tudtam, mivel gyakran járt nálunk, amikor a kis lakásban laktunk. Azt is tudta, hogy én mindig csináltam valamit, mostam, főztem, takarítottam, a férjem pedig otthon mindig az ágyban volt és a TV-t nézte. Szóval, az anyósom hazudott, mert a fia volt lusta, nem a menye!


A szomszédasszony elmondta, hogy sejtette, hogy az anyósom hazudik, azért is, mert egy ember nem megy takarítani úgy kiöltözve és kisminkelve, mintha lakodalomba menne!


Még egy eset, a sok közül:


A születésnapomat nem kívántam ünnepelni, hanem a férjemmel szerettem volna kirándulni (pl. állatkertbe).


A szülinapom előtt 2-3 nappal, megjelent anyósom és közölte, hogy ő és az apósom ebédre jönnek hozzám a szülinapomra és főzzek valamit!

Nem is terveztem őket meghívni!!!


Mivel az albérletben nem volt ebédlő asztalunk és rendes székek sem (csak 2 irodai szék az íróasztaloknál), édesanyám felajánlotta, hogy szervezzük meg az ebédet nála, az ő lakásában.

Nem örültünk ennek, és nagyon haragudtunk az anyósomra, mert ilyen pofátlanul tolakodó.


De a rémálom csak ezután következett:


A születésnapomon (az anyu lakásában) csak az apósom jelent meg és közölte, hogy az anyósom nagyon beteg, ezért nem jött el.

Meg is jegyezte, hogy: "Nem fogja már sokáig húzni az öreglány, nagyon beteg a szíve"

Szó szerint arról beszélt, hogy az anyósom "haldoklik".


Szóval, miatta készítettünk ebédet, tortát vásároltunk, stb., de ő nem jött el, mert "beteg a szíve" és "haldoklik"...


Arra viszont nem gondolt, hogy én tartom a kapcsolatot a szomszédasszonnyal, aki elmondta, hogy az anyósomnak semmi baja nem volt, és azon a napon elmentek együtt uszodába, ahol jókat pancsoltak!


Anyósom pedig elmondta neki, hogy a születésnapomon kellene, hogy legyen, de "nincs kedve" elmenni, és az én, illetve a szüleim "buta pofáját nézni egész nap", ezért inkább elküldte az apósomat, mert ő egyébként is unatkozik...


Ez csak két példa arról, hogy milyen volt anyósom.


Elváltam. Tönkre tette a házasságomat.


Egy fiam van aki már 15 éves. Nem akarja látni ezt a nagymamáját, mert ahogy mondja: nagyon gonosz az öregasszony.

Még a saját unokájával is gonosz! Már 2 éve nem találkoztak!


Azzal a tudattal fog meghalni, hogy még az unokája sem szereti...

2017. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!