Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Családos anya...

Mit tegyek? Családos anya vagyok, de a szuleim mindig nállunk ulnek. Hogyan vegyem rá őket, hogy kevesebbszer jöjjenek, hívjanak minket?

Figyelt kérdés

Már utalgattam rá, természetesen finoman, hogy ne jöjjenek, de mindig találnak indokot.

Illetve meg se kérdezik, hogy jó-e az a nap, csak azzal hívnak föl, hogy főztem, mikor jöjjek?

Mit tennétek? Nem szeretném nagyob megsérteni őket.



2017. máj. 27. 19:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Amikor jönnek a férjem általában lelép,mert ő már egyszer elmondta, hogy 2 hetene fogunk hozzájuk járni, de nem képesek megérteni.

Ami ebben a szomorú, hogy az én anyósom meg megértette, tiszteletben tartja a döntésünket, annak ellenére, hogy ő sajnos csak egyedül él. Emiatt egy kicsit büntudatom is van, mert gondolom mennyire unatkozhat szegény egymagában.

2017. máj. 28. 21:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Te sosem lázadtál fel a szüleid ellen?


Kellemetlen, ha haragszanak rád, de örökké nem eshetsz hasra elöttük. Mondd meg egyszerűen, hogy szeretnéd élni a saját életed, és örülnél, ha hagynának neked egy kis levegőt. Ha megsértődnek, ez van, idővel megbékélnek.


A férjem sose hagyta volna, hogy bárki ennyire beleszóljon az életünkbe. Ha látja, hogy ennyire nem bírom kezelni a családomat, szerintem el se vett volna. Én is hasonlón mentem keresztül, nekem is le kellett a szüleimet állítanom, és nem volt könnyű.


A lényeg, hogy vállald a konfliktus lehetőségét mielőtt a férjed nagyon megunja ezt a helyzetet.

2017. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyszer csak fel kell nőnöd. Anya vagy, feleség: ez a családod.
2017. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!