Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nem hajlandóak orvosi...

Szüleim nem hajlandóak orvosi segítséget biztosítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta nagyon szenvedek kényszerbetegségben (OCD), átveszi felettem az irányítást lassan, nem tudok koncentrálni, tanulni, nem járok semerre sem, és nem a régi én vagyok, mivel a kényszeres cselekedetek ami ellen SEMMIT nem segít a nagy akaraterő sem sajnos , kitöltik a mindennapjaim. Szüleimmel közöltem akik kinevettek, megalázóan, gúnyosan kezelték a helyzetet a testvéreim előtt. Aztmondták nem kérhetek mindenben segítséget és " két pofon " -nal ők majd helyresegítenek.. Mit mondjak nekik? Mit tegyek??

2015. szept. 15. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
fordulj a suliban az iskola pszichológushoz, vagy család segitohoz. a szuleidnek meg gratulálok, hogyha a gyerekük problémaval fordul hozzajuk, akkor kinevetik..
2015. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves VAGY?
2015. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha az iskoládban nem működik iskolapszichológus, akkor menj el a házi orvosodhoz, és tőle kérj segítséget azzal kapcsolatban, hogyan tudnál ingyenesen pszichológus szakemberhez fordulni. Ezt a szüleid nélkül is nyugodtan megteheted, sőt, nincs is más választásod. Legalább kiderült, hogy nem számíthatsz rájuk.
2015. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Gratulálok az öndiagnosztizáláshoz...


Kicsit sok a pánikbeteg, depressziós, kényszerbeteg kamasz mostanság errefelé. NYilván ennek (szerencsére) a nagyobb része hisztis, más baja nincs.

Ha akkora lenne a baj, mint mondod, már rég felfigyelt volna rá valaki.

2015. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Korábban jártál már orvosnál? Vagy honnan tudod, hogy pontosan mi a bajod? Ha akkor mehettél orvoshoz, akkor most miért nem? Egyáltalán kell a szüleid engedélye hozzá? Szerintem nem.
2015. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
hidd el egy két pofon segitene az ilyen hipohonder gyengwe jellemeken
2015. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szomorú és sajnálom, hogy azthiszitek beképzelem... Sajnos nem képzelem be és nem tudom irányítani és nem a hisztis tinifajta vagyok.... látatlanban névtelenül gondolom könnyű ítélkezni és sajnálom hogy eggyeseknek ennyire nincs életük hogy itt osszák az észt.. Köszönöm a tanácsokat viszont! :) Nem én hanem egy pszihológus is megállapította a problémát korábban, és remélem a negatív kommentelők megtapasztalhatják milyen érzés 10x annyi energia felhasználásával leélni a mindennapjaikat ! :)
2015. szept. 15. 22:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egyedül orvoshoz.
2015. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

ha már nem vagy tini mért nem tudsz egyedül dokit keresni,

mégis mit vársz fogják a kezted és fizetik a számlát...

na pont ezért vagy gyenge, követelödző életképtelen kis görcs

2015. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Csak halkan jegyzem meg, hogy a kenyszerbetegseg pszichiátriai betegség, pszichologusnak ahhoz a világon semmi köze.
2015. szept. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!