Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírok apósommal. Mit tegyek?

Aniko890225 kérdése:

Nem bírok apósommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az én apósomnak semmi nem jó.Rám van szállva nagyon.Sajnos munkanélküli vagyok és nem tudok elhelyezkedni.Az egy dolog hogy a családom folyton cseszeget de apósom is elég durván.Keresi nekem a munkát mert ő azt hiszi hogy én nem teszem ezt.Persze ahova ő elment mondja hogy kinek a kije vagyok és hogy nem dolgozok,nem csinálok semmit.A szülőfalumból hallottam ezt vissza hogy panaszkodik rólam.Megszereztem a jogosítványt.Persze nem vezethetek mert após és anyós nem engedi.A férjem persze mondja hogy ott a kocsi vigyem és gyakoroljak de a drága szülők nem engednek.Szóval a lényeg hogy mindenbe bele szólnak,nem hagynak minket élni.Én mondtam már annyiszor hogy álljon le apósom,ne szóljon bele de mintha a falnak mondanám.Eljön hozzánk és szét néz a hűtőben meg a szekrényekben mintha otthon lenne...nem normális..anyámmal flegmázik..ki ez???és mondom a férjemnek akinek végtelen türelme van és,csak annyit mond hagyjam rá.nem fogom.nem száll le rólam.és senki nem áll ki értem ez a legrosszabb.én próbáltam magamért de semmit nem ér..már tényleg nem tudom mit mondjak vagy mit csináljak hogy ez megváltozzon..valaki esetleg járt így?
2017. jún. 1. 16:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
kie az auto?
2017. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Milyen az anagi helyzetetk? Megengedhetitek, hogy Te ne dolgozz?
2017. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%

Összefoglalva:


- szemét az apósod, mert munkát keres neked

- nem adják oda neked az autójukat gyakorolni

Micsoda emberek vannak!

2017. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Fura, de mit lehet tenni. Nyilván azért lehetett érzékelni előre, hogy milyen emberek.
2017. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Együtt laktok? Ha nem, akkor minek engeded be?
2017. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

"eljön hozzánk és szétnéz a hűtőben" - nem kell beengedni. Ha kérdezi, állásinterjún voltál.

A többi a férjedre és rád tartozik. Nem kell mindenbe beavatni őket.


A kocsi kié?

2017. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

Nem hiszem hogy az apósa kocsijåt akarná vezetni mert mint említette külön laknak. Itt csak a párod tehet valamit szolj neki legyen határozottab.

Itt ne várj megértést kérdezö az itteni emberek szerint örülj hogy van két füled és nem vagy szatyor.

Aki szerint olyan könnyü elhelyezkedni az soha nem volt még munkanélküli,az meg hogy após milyen munkákat ajánlgat eltudom képzelni. Én is voltam munka nélküli két szakmával éretségivel 3 hónapig azért engedtessék már meg hogy ne szoba asszonynak meg gyártósori operátornak menjek ha nem muszály.sajnos te semmit nem tudsz tenni max annyit hogy megmondod a magadét azt úgymegsértődik hogy többet nem áll szóba veled.

2017. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem önállósodjatok, költözzetek el a nyugati országrészbe, ahol munkát+szállást is kaptok, kezdjetek el fizetni mindketten 1-1 lakástakarékot, és pár év múlva egy kis hitellel már tudtok venni saját lakást. Vagy külföldre is megpróbálhattok kimenni. Ne függjetek senkitől, ne legyél ilyen kiszolgáltatott helyzetben!
2017. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Az autó a miénk és külön lakunk.

Nem egyszerű munkát találni,Békés megyében lakok.A férjem se a megyébe dolgozik.De ahova csak lehet jelentkezek és nem adom fel.De ha dolgoztam is akkor is fizetésemmel volt baja vagy mikor mibe kötött bele.A telefon mindig csörög,mert ugrálni kell neki,programokat is csinál.A férjemmel aligvagyunk együtt.katona.ha itthon van akkor is az apja hivja és nem tudunk kettesbe lenni.nincs életünk.a költözést mondtam a férjemnek,de ő nem akar.neki már csak a szülei vannak senki más.Szóval marad ez hogy mondom a férjemnek hogy állitsa leaz apját,és az apjának is mondom.Türelmem az már nem sok van hozzá.Szerencsére hozzánk ritkán jön,de azt mégse mondhatom hogy ne jöjjön be.figyel engem meg az autót mostanság,rengetegszer jön el erre és azt hiszi hülye vagyok.A lényeg hogyha próbálok vele beszélni akkor még neki áll feljebb éssokkal rosszabb lesz mint volt.veszekedni nem érdemes vele mert nem jövök ki jól.Amúgy 4 éve vagyok együtt a férjemmel és most leszünk 1 éve házasok.Az eljegyzés óta ilyen velem.Egy fiukat elvesztették,megértem hogy féltik ezt ez az egyet.De felnőtt ember ésmiért nem hagynak minket élni?Miért jó az ha ennyire megkeseríti az életem?

2017. jún. 1. 18:44
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Békés megye... No komment.


Ha külön laktok, akkor csak azért érezheti magát feljogosítva ilyesmire, mert vagy ők vették a fiának a házat, vagy örökség, pl. a nagyszülők háza volt. Ha ti vettétek a saját jövedelmetekből, akkor egyszerűen ne engedd be, zárd a kaput, ajtót.

Egyébként meg tényleg jó tanács, hogy keressetek élhetőbb környéket, ha nincs 20 hektár dinnyeföldetek.

2017. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!