Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Összevesztem az apósommal,...

Összevesztem az apósommal, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Soha, senkivel nem szoktam veszekedni és nem tudtam elképzelni, hogy hogy lehet családon belül úgy összeveszni, hogy ne menjenek egymáshoz a családtagok. De tegnap eljutottunk arra a pontra apósommal, hogy nem óhajtok többet az ő társaságában lenni.

3,5 éve ismerkedtünk meg a párommal, az apósom az első perctől kezdve sérteget, de soha egy szót nem szóltam, mert az ő családjukban az a divat, hogy após oszt, aláz mindenkit, és mindenki kussol.

Tegnap viszont 3 hónap után az én unszolásomra átmentünk hozzájuk (50 km-re laknak). Ő megint a kocsmában volt, majd mikor hazaért, nekem esett, hogy utoljára milyen bunkó voltam és ő a büdös életben többet nem teszi be a lábát hozzánk. Na, én eddig a pontig bírtam és felvilágosítottam, hogy ő hányszor volt bunkó velem/velünk, nekem is van rengeteg dolog, ami rosszul esett, és én is kb. 20x már arra jutottam, hogy én se megyek hozzájuk többet. Aztán ment a vita, majd fogtam magam, hogy eljövök. Egyébként szülinapja is volt és az ajándékot se volt hajlandó elvenni, amit vittünk. Miután anyósom megmutatta neki, hogy mit kapott, közölte, hogyy minek vettük neki ezta sz.rt, 100 db van már neki belőle.

Ezt is minden egyes ajándékozásnál eljátssza és 100x megfogadtam már, hogy nem veszünk neki semmit, de tegnap is voltam olyan hülye, hogy mondtam, álljunk meg útközben és vegyünk neki ajándékot.


Nekem ebből elég volt, de a végén azt mondta, hogy ne hisztizzek, ő csak őszinte volt. de én egyszerűen nem bírom tovább ezt a bunkó stílust. Jövő héten anyósom szülinapja lesz, de n képtelen vagyok átmenni, semmi kedvem. A férjem azt mndta, ő se megy, mert neki sincs ezek után kedve. Viszont nekem lelkiismeret-furdalásom van, hogy szétcsesztem a családjukat...közben tudom, hogy nem. De ők sose szólnak vissza semmiért, mi meg egyszerűen nem ilyenek vagyunk, mi otthon mindent megbeszéltünk kulturáltan.


2017. febr. 24. 23:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Hat ok ilyenek.. Ritkabban kell hozzajuk menni, ha meg a fiat hianyoljak mennyen egyedul a fia. Apos meg nezzen tukorbe, es gondolkodjon el azon hogy miert tavolodnak el tole..
2017. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem igényli a fia társaságát sem, tegnap azt is szóvá tettem neki, hogy rosszul esett mindkettőnknek az is, hogy 3 hónapja nem találkozott a fiával, de még csak telefonon se beszéltek, és amikor a mi városunkban jártak, nem ugrottak be.

Erre az volt a válasza, hogy nincsenek ők ahhoz szokva, hogy egymás s_ggében legyenek..

2017. febr. 25. 00:00
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Végül is... Igaza van.
2017. febr. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd a francba, nem kell az ilyen kapcsolatot ápolni. Nem csesztél szét semmit, sajnos sok ilyen bunkó ember van, valahol megsavanyodnak életük folyamán én is sajnálom az ilyen embereket, de az egészségem többet ér, minthogy miattuk savanyodjak le én is.
2017. febr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Minek mennel hozza at ha ilyen? Ki vagy te, meny vagy egy juhaszkutya? Nem kell ennyire felni az aposoktol, ha nem akarod a tarsasagat nem mesz. Ha a ferjed akar majd neha megy es meglatogatja de egyedul. Az ilyen ember (mint aposod) nem erdemel csaladot....

Eleg komikus lehetett a jelenet, apos tombol, az udvartartas meg lesutott szemekkel nezi ahogy a foudvari bolondja (az engedelmes felesege=anyos) mutogatja a hozott ajandekokat hogy "nezd ezt is kaptad", az meg csak durcazik. Hat tudod mi a tomor velemenyem? Apja fszat! :)

2017. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

Tudom, hogy 0 %-os leszek, mert itt mindenki neked fog igazat adni. De!

Ha felneveltek egy olyan férfit, aki neked kell, akkor nem lehetnek annyira rossz emberek.

Az, hogy az anyósod nem szól vissza férjének, az az ő bölcsessége, hogy nem megy bele egy vitába a ti jelenlétetekben. Ezért megszólni őt, nagy balgaság.

Ha az apósod ivott, nem a te dolgod, de egy ittas emberrel veszekedni nagy ostobaságra vall.

Ha bajod van vele, mért nem mondtad az elmúlt 3,5 év alatt, mért pont akkor miután ivott.

Valószínű, reggel kapott a nejétől fejmosást és megbánta amit mondott, de te sem vagy különb.

Ha te mondasz sértőt akkor te csak őszinte vagy, ha az após mond sértőt, akkor ő bunkó. Ugye? Ezt te írtad!

Egyébként a férjed a vita alatt hol volt?

Hallgatott és négyszemközt adott csak igazat neked, a békesség kedvéért? /Ahogy az anyja is tesz?/

Ha nem akarsz menni ne menj!

De, ha valaki a párja szüleivel nem bír ki havonta 20 perc látogatást, akkor ott nem csak az öregek rossz természetűek!

2017. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%

# 6


Biztos 20 perc látogatásért autóznak 100 km-t.

2017. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

6-os jo nagy hulyeseget irtal azzal hogy ha felneveltek egy ferfit aki neked kell nem lehetnek rossz emberek....szerinted a kerdesben leirt apos jo? Te szeretned ot aposodnak?

Masik: millio ember felnevel gyerekeket akikbe aztan beleszeret valaki...mind jo? Mert akkor a vilagban szinte csak jo emberek elnenek.

Naiv vagy vagy nagyon rabszolgalelku es egyik sem jo. Vagy alszent (ha szerinted a kerdesben levo apos nem rossz).

2017. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Sz.ar az élete, és ezt tükrözi vissza. Ha neki sz.ar, másnak se legyen jó.
2017. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%

Egy reszeg emberrel altal oda veszekedni???

Igy igaz, igaza van, reszeg ember es gyerekek mondjak meg ami a szivukon van, na meg, az igazsagot.

2017. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!