Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósnak ennyire nem vagyunk...

Anyósnak ennyire nem vagyunk fontosak?

Figyelt kérdés

Egy városban lakunk körülbelül 5percre, Anyós nem dolgozik, lenne ideje eljönni hozzánk ami engem azért bánt mert tudom hogy a párom örül ha jön. Áprilisban azt mondta jön ha meggyógyul, nem jött,anyák napján azt mondta jövő héten pénteken jön, nem jött azóta sem. Én azóta egyszer voltam párom kétszer nézett el. Após jelölt sem jobb, a két év alatt mióta külön vagyunk anyukáméktól egyszer jött. Ha jönnének a fenekük lenne fényesre nyalva de úgy látom az sem jó.

9hét múlva érkezik a babánk hát nem tartom valószínűnek azt sem hogy szereti fogják ugyanis van már egy kedvenc...


2017. jún. 8. 12:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Ha hiányzik, menjetek ti hozzájuk.

Szerintem ez még kényelmesebb is.

2017. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát én inkább örülnék neki. :D
2017. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
"ugyanis van már egy kedvenc..." mindenhol van kedvenc gyerek,unoka mi a gond ezzel itt nem ti vagytok, úgy kell felépíteni az életedet hogy csak magad vagy így nem fog meglepetés érni
2017. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Mas meg epp azon van kiakadva hogy a nyakukra jarnak... Hiaba, soha nem jo mindenkinek :)


Lehet hogy nem akarnak zavarni, pl oket annak idejen idegesitette hogy folyton jottek, es nem akarjak ezt megismetelni. Beszeljetek vele, ereztessetek, hogy nem csak udvariassagbol hivjatok hanem komolyan.

2017. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

"9hét múlva érkezik a babánk hát nem tartom valószínűnek azt sem hogy szereti fogják ugyanis van már egy kedvenc"


Hihetetlen milyen anyósok vannak!

Képes volt megszeretni már akkor egy másik gyereket, amikor te még a kanyarban sem voltál!

Jelzem, még most sem vagy...

2017. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a probléma hogy nem jön legalábbis engem tulajdonlépp nem is zavar de ne ígérgesse már... nem 3 évesek vagyunk :-)
2017. jún. 8. 12:50
 7/24 A kérdező kommentje:
Félre érted utolsó!!! Anyósnak 7unokája van már!!!! De csak egyet szeret, a többit lekakkantja, de engem nem zavar,
2017. jún. 8. 12:52
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

DE ZAVAR!

Hiszen te írtad ezt:

"nem tartom valószínűnek azt sem hogy szereti fogják ugyanis van már egy kedvenc.."

2017. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
ha nem zavar akkor mit keresel itt?
2017. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

Gyerekes vagy.

Ha nem zavar, hogy nem jönnek, akkor miét rágódsz rajta.

Ha meg zavar, akkor ennyi erővel ti is átmehetnétek.

2017. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!