Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az ilyen ember szereti egyálta...

Az ilyen ember szereti egyáltalán a gyerekét?

Figyelt kérdés
Komolyan lesül a képemről a bőr amiket hallok apósomról. Apukámnak többen mesélték, hogy mekkora egy link alak, mikor párom még baba volt ő már más nőkkel mutatkozott nyilvánosan az utcán, de azért a szocpol miatt még csinált neki hugicát. Sose törődött úgy velük mint egy apa, mindig elvonult és sose vitte őket sehova, holott pénz az volt. 2 éve meg feleségül vett egy hárpiát aki utálja a gyerekeit, nyilvánosan bántja őket, engem is próbálna, csak ép nem érdekel. Mostoha össze akart ugrasztani a párommal, csak nem jött össze neki. Főleg mióta terhes vagyok mondogatja családi ebédeken hogy a gyerek úgy is tönkre teszi a kapcsolatunkat, majd meglátjuk azt. És megkérdezte páromtól, hogy rak majd ki engem az utcára, ha rámegy a kapcsolatunk a gyerek miatt, ezt mind mindenki előtt. Normális ez a nő??? Após meg ül mint egy gigapapucs, szót sem szól mikor gonoszkodik. Tipikus hozományvadász, mielőtt hozzáment apósomhoz gyorsan eladta a házat és mindent a fiának adott, hogy mint nincstelen menjen férjhez. Gyakran mondogatta, hogy tud ő még szülni, mikor apósom emlegette mennyire szeretne már unokát. Apósom mondta, hogy babaágyat azt ő akarja adni az unokájának, de majd a mostohaanyóssal akarja átadni, mert úgy illik. Nekem őszintén nem kell a pénze, gondolkodtam azon, hogy nem leszek otthon akkor amikor jönnek, nincs hozzájuk gyomrom. Szerintetek após nem látja hogy mennyire utál minket az újdonsült ara? Ennyire vak, vagy neki ez belefér, hogy a gyerekeit bántja? Szereti ő egyáltalán őket? Esküszöm mint jövendőbeli anya, ha valaki így beszélne a kislányommal, mint ez a nő felképelném és két lábbal rúgnám ki, ha nem tudna viselkedni! Bocsánat az indulatos megnyilvánulásért, de ez már jó pár éve érlelődik bennem és nem tudom megérteni ezt a családot, mivel az én szüleim normálisak, szeretnek minket, páromat is. Nem hittem hogy létezik ilyen. :(
2016. febr. 15. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
..vagy inkább nem mer megszolalni..hát nemtudom sztem inkább probald kerulni őket mert nemhinnem h az apos dobni fogja az arat csak ha őneki nem csinál valami rosszat(megcsalas stb)
2016. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne drámázz. Engedd el a füled mellett amiket a nő mond és kész. Nem mindegy neked hogy mit mond ha tudod hogy úgysincs igaza? El kell fogadni hoyg nem minden embert szerethetünk és viszont akit kapunk együtt a párunkkal de meg kell próbálni elviselni öket. Engem pl. az ilyen emberek szórakoztatnak és magamban vagy a találka után jókat röhögök rajtuk :) Azt azért mégse várhatod el hogy apósod dobja ki a nőt mert nem vagytok szimpik egymásnak... :)
2016. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj egyik ismerősöm előző házasságából van egy fia, akit egyrészt leszart, amikor elvált az anyjától, másrészt akit letagad, hogy az új házasságában az új gyerekei ne gondoljanak rosszat róla. Rendesen még az utcán se köszön több mint 20 éve a fiának. Gusztustalan milyen szülők vannak.
2016. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyenek, akik elvakulnak egy kapcsolat miatt, nem határozottak, a másik fél pedig a végsőkig elvetemült.

Nagyanyám unokatestvérét 13 évesen rakatta ki otthonról a megözvegyült apja új nője, mondván, hogy "vagy a gyerek, vagy én". A férfi pedig a nőt választotta. Nagyapám ment el a gyerekért, és végül ők nevelték fel szerencsétlent.

2016. febr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy biztos, nem bíznám rájuk a gyerekem, sőt a nőtől el akarom tiltani. Csak após láthatja és csak akkor ha én is jelen vagyok. Ennek a gyereknek szeretetben kell felnőnie.
2016. febr. 17. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
nyugodjál már meg!
2016. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
És mindenkitől elfogod tiltani a gyereket az élete során aki neked nem szimpi és nem szeretsz? Nem lesz egyszerű...
2016. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te nagyon jó anyuka lehetsz utolsó rábíznád a gyereked egy olyan nőre aki gyűlöl téged és a párod? Mit vársz, majd a gyerekedet imádni fogja? No comment.
2016. febr. 19. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyerek próbára teszi a kapcsolatot, ebben biztos vagyok. A feleség, elhanyagoltnak érezheti magát, hiszen ha gyerek meglesz, akkor a baba lesz az legfontosabb, őt rajongja mindenki.

Nem feltétlen, és nem ismerem a körülményeket, de elő fordulhat ez is.

Az apósról csak annyit, hogy ha szereti a lányát, úgy választ magának párt, hogy az a lánnyal való kapcsolatot ne rontsa (bár ezért a nézetemért elég sokan bíráltak már).

Jómagam, amikor alányom férjhez ment, az esküvőjére az anyjával félretettünk mindent, és gyakorlatilag egy párként jelentünk meg, a fotókon, videókon is ilyen illúziót ébreszt a dolog :)

Neki is volt barátja, nekem is barátnőm, nem vittük őket.

Nem esett jól nekik, de megértették, mit is szerettünk volna a dolgokból kihozni.

Úgy gondolom, egy szülő, akkor is szülőnek kell maradjon ha az élet vihara megkorbácsolja a dolgokat.

2016. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!