Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lépnél, ha észre vennéd,...

Mit lépnél, ha észre vennéd, hogy a párod édesanyja használta az epilátorodat?

Figyelt kérdés
Biztos vagy benne. Ő viszont nem szokott soha semmit bevallani, tehát a szembesítés effektíve felesleges, mert "hát én ahhoz nem nyúltam, nem is tudtam, hogy van neked, honnan tudnám?" lesz belőle kétség kívül.
2017. jún. 14. 13:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha biztos lennék abban, hogy letagadná, akkor nem kérdeznék rá, nem is vádolnám, hanem tényként kezelném a dolgot és olyasmit mondanék neki: "Kérlek, Juli, többet ne használd az epilátoromat! Ha neked nincs, és szeretnél egyet, szívesen segítek választani, elmehetünk vásárolni a hétvégén." Pont. Ha meg ellenkezik, nem kell belemenni.
2017. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

Kiköltöznék a házából. Vagy bocs, oda se költöznék.

És az is fix, hogy nem ott szőrtelenítenék.

2017. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ő lakik a mi házunkban. Bocs.
2017. jún. 14. 13:43
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
És nem tudod tőle eldugni?
2017. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az kellett volna legyen a normális, hogy eldugom? Szerintem nem.
2017. jún. 14. 13:46
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Én köcsög lennék:-D


Mondjuk ebéd után megjegyezném neki hogy délután el kell mennem fertőtlenítő folyadékot venni az epilátorhoz, mert elkaptam valami csúnya bőrbetegséget, és a doki szerint ha nem fertőtlenítem az eszközt visszafertőződhetek, mert eléggé könnyen terjed ezen az úton, de lehet már így is késő. :-D


Szerintem többet eszébe se fog jutni hozzányúlni.

2017. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Undorító...Ha úgy gondolod, hogy felesleges vele beszélni erről, akkor csináld azt, hogy teszel rá egy cetlit azzal, hogy számodra fontos a személyes higiénia,a Mama legyen kedves ne használja az epilátoromat, mert gusztustalan a szőrét szedegetni belőle, mielőtt újra használom ". Hátha legközelebb, ha hozzányúl, elszégyelli magát és visszateszi használatlanul.Vagy valami hasonló rápirító szöveget. Így mondtad is neki, meg nem is.
2017. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy én érzem magam emiatt kellemetlenül, mert nem kellene szó nélkül hagynom, de nem akarok "gonosz" sem lenni.

Pedig tényleg egy végtelenül undorító és gáz dolognak tartom..

2017. jún. 14. 13:59
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Undorito lenne es kidobnam. Vennek ujat
2017. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Kitakaritanam és olyan helyre tenném, ahol nem fér hozzá, aztán a következő ünnepi alkalomra epilatort vennék neki
2017. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!