Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lépnél, ha észre vennéd,...

Mit lépnél, ha észre vennéd, hogy a párod édesanyja használta az epilátorodat?

Figyelt kérdés
Biztos vagy benne. Ő viszont nem szokott soha semmit bevallani, tehát a szembesítés effektíve felesleges, mert "hát én ahhoz nem nyúltam, nem is tudtam, hogy van neked, honnan tudnám?" lesz belőle kétség kívül.
2017. jún. 14. 13:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

#20!

👏👍😂

2017. jún. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
20-as: Na én személy szerint még tényleg soha nem használtam, így talán jogosan várnám el valakitől, hogy ő se használja az enyémet. Ráadásul az ember a párjával meglehetősen intim viszonyban van, százszor inkább a párommal közös eszköz, mint az "anyósommal" a tudtom nélkül. Nagyon nem ugyanaz....
2017. jún. 15. 09:01
 23/26 anonim ***** válasza:
12%

elsokent felmerulne a kerdes hogy kerult a kezebe

turkal a cuccaim kozott ??


masodik lepeskent atturnam a dolgait es elhasznalnam valamilyet ami hasonlo ertekes pl. parfum

2017. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg elég fújos dolog, de azért az epilátor nem egy egyszer használatos borotva kategória. Kitakarítani, fertőtleníteni lehet.

Mondjuk én a továbbiakban eldugnám, és következő jeles ünnepre kapna egyet ajándékba. Bár nekem az első válaszoló megoldása is tetszett.

2017. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom utolsó válaszoló. Az epilátor elektronikus eszköz, nem mindegy, mivel fertőtleníti az ember. Az intim területen (IS) használt dolgaimat ne használja senki más. Előzőleg már válaszoltam, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni. Vegyen magának. Ráadásul a kérdező szerint még hazudik is. Remek...
2017. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
#20 tényleg nem látsz különbséget az ember párja, meg anyósa között?
2017. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!