Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lépnél, ha észre vennéd,...

Mit lépnél, ha észre vennéd, hogy a párod édesanyja használta az epilátorodat?

Figyelt kérdés
Biztos vagy benne. Ő viszont nem szokott soha semmit bevallani, tehát a szembesítés effektíve felesleges, mert "hát én ahhoz nem nyúltam, nem is tudtam, hogy van neked, honnan tudnám?" lesz belőle kétség kívül.
2017. jún. 14. 13:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Van bőr a képén, nem mondom. Egyetlen véleményem van: fújjj! Az előttem szólók meg már adtak ötleteket. Ne hagyd magad bakker, ez még akkor is undorító, ha valamelyik válaszoló azt írta, átverné. Igaza van!! Az epilátor nem közös használati eszköz.
2017. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%

Hát leginkább elhánynám magam... már nem azért, anyósjelölt igényes nő, de basszuskulcs, azért az epilátor elég "intim" dolog. Akkor sem szívesen adnám oda, ha kéri, de akkor lehet, odaadnám... de úgy, hogy kérés nélkül nyúl hozzá...


Hát én a pároddal beszélnék, hogy "édesem, nem akarok nagy blhét, de észrevettem, hogy anyukád stikában használja az epilátoromat, és ez zavar, hogy nem szól, és nem is higiénikus. Légyszíves beszélj vele erről, mert elég kínos".

2017. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%
Fúj..ha használta akkor valószinűleg jele is maradt a dolognak..vagyis anyósszőr...kidobnám és onnantól kezdve lakatot tennék a szekrényemre. ha megkérdezi miért tettem..megmondanám, hogy nem szeretném ha bárki más használná az én dolgaimat.
2017. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Anyósszőr...:D Ezen nagyon jót nevettem. :D
2017. jún. 14. 14:30
 15/26 anonim ***** válasza:
94%
Becsomagolnam, odaadnam kedves anyosnak mosolyogva, hogy eszrevettem, hogy hasznalta, szuksege van ra, hat itt van, fogadja orommel. Aztan vennek magamnak egy ujat es jol eldugnam.
2017. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
3%
Kidobnám és nem vennék újat, mert semmi szükség rá.
2017. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
9%
Vegyetek neki egyet. Biztos nem azért használta, mert neki is van, de direkt a tiéd kellett neki! Nem igaz? Mondjuk nem szívesen használnám én sem utána. :-/
2017. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy vennek ujat anyosnak, mert az enyemet hasznalta. Amit hasznalt azt adnam oda neki, es magamnak vennek ujat.
2017. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél magadnak újat, ezt meg csomagold be és add oda a szülinapjára.
2017. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%

Azért hogy fujjog itt mindenki, miközben pont ugyanilyen sunyi módon használja a legtöbbjük, a párjuknak a borotváját!!


(Na most jön majd az, hogy "én még sohasem használtam"...)

2017. jún. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!