Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy társkereső oldalról miért...

Egy társkereső oldalról miért nem törli magát egy olyan férfi, aki pár évig ugyan használta az oldalt, de azóta párra talált és már 4 éve be sem lépett?

Figyelt kérdés

Ráadásul fénykép is van fent róla. Igaz nem közeli, nehéz is felismerni, de az alkatából és a nevéből aki személyesen ismeri, az azért felismerheti.


Ennyire nem zavarja, hogy egy társkeresőn díszeleg még mindig, miközben párja van? Még csak az se lehet, hogy elfelejtette a regisztrációt, hisz a rendszer x időnként küld ilyen-olyan hírlevelet, értesítőt. Jelszó és belépési probléma sem lehet, mert könnyen küld új jelszót a rendszer...


Szerintetek miért nem törli magát valaki?


Van közületek olyan aki maga is fent van és régóta be sem lépett? Ha így vagy, leírnád a személyes okodat, hogy miért nem törlődsz?



2012. aug. 15. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is fent voltam, miután összejöttem a párommal. Nem azért, mert érdekelt ki van fent, hanem egyszerűen lusta voltam törölni magam. A kapcsolat elején még nem is volt időm arra gondolni, hogy még ott diszeleg a nevem, aztán meg teljesen elfelejtettem.

Másfél éve jártunk a párommal, amikor kaptam egy hirlevelet az oldalról. Akkor jutott eszembe, hogy hoppá, le kellene jelentkezni, de addigra elfelejtettem a jelszavamat és a nicknevemet is (a hirlevélben nem volt megszólitás).

Nagyon sokat szenvedtem ezzel. Még a moderátornak is irtam, hogy töröljék a profilom.


Úgyh, nem muszáj, hogy azt jelentse, hogy rendszeresen be is jelentkezik. Téged miért zavar, ha már 4 éve be sem lépett?

2012. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szarik rá, hogy mi van azzal a regisztrációval. Kit érdekel az egész, ha nem is lép be? Engem sem érdekelne már az egész, ha nem használom. Ebből kár problémát csinálni... :)
2012. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, én is fent vagyok az egyiken, egy éve tuti hogy nem léptem be... azt se tudom mi a jelszavam, bár egy jelszóemlékeztetővel biztos megoldható..

Csak nem érdekel. Jönnek levelek, a többi átcsúszott spam-mel és más hírlevelekkel törlöm egy mozdulattal.


Te gondolom a pár vagy... 4 éve nem lépett be, akkor mit zavar? Ha még aktívan levelezgetne az más, de így szerintem csak nem érdekli. Fölöslegesen hergeled magad.

2012. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert lesz*rja magasból hogy még mindig fenn van,most minek bajlódjon azzal hogy letörölje magát meg kit érdekel?


Egyébként ha annyira érdekel akkor megtudod nézni hogy mikor volt fenn utoljára,ha mostanában fenn volt akkor félrekúr a párod (Gondolom vele kapcsolatos a kérdés)

2012. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Engem is érdekelt a dolog. Vannak ismerőseim, akik ugyanezt csinálják de ők néha be is lépnek. Azt mondják egymástól függetlenül, hogy nehéz elszakadni tőle. A sok kudarc után ott személytelenül kaptak elismerést. Tudják, hogy ez fel se ér egy igazi szemtől szembe mondottal, de akkor is.
2012. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen oldalaim, már évek óta nem voltam fent de még mindig nem töröltem. Egyszerűen lusta vagyok :D
2012. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Amikor összejöttünk a párommal,és komolyra fordult köztünk a kapcsolat,mindketten töröltük magunkat,nem tudom,hogy lehet ezt elfelejteni,vagy csak úgy nem foglalkozni vele.
2012. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem még most is fenn vagyok 1-2ilyen oldalon,pedig már férjnél vagyok...Őszintén szólva teszek rá magasról,nem lépek be,nekem ez azt jelenti,h töröltem magam,ráadásul lassan már 10éve vagyok fenn,16éves kamaszként regisztráltam ,akkori kép van fenn,és vagy 6éve nem léptem be,aki ezek után azt gondolja,h érdekel az oldal,az magára vessen..
2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok:)kipróbáltam,már nem vagyok fenn,legalábbis nem tudok belépni:D(mindenhová ugyanazok az adataim,így tuti jó a felh. és a jelszó...)szóval a csajozas/pasizas.hu-ról x idő után törölnek:D
2012. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
én is fent voltam egy ilyen oldalon, gondoltam, csak akkor törlöm magam végleg, ha férjhez megyek, nos az esküvőm megvolt, viszont még mindig hibernálva vagyok, amióta komolyabbra fordult a dolog. Hogy miért nem törlöm magam? Tulajdonképpen nem látnak így, de őszintén szólva annyira sem érdekel a dolog, hogy emiatt foglalkozzam vele akár egy percre is...a férjem is fennt van még egy csomó ilyen helyen, néha kap emlékeztetőt, de azt mondja azt sem tudja már mi a jelszava....hát ennyi.
2012. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!