Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom befolyásolja a lányoma...

Anyósom befolyásolja a lányomat, hogyan állíthatnám le?

Figyelt kérdés
Ilyen dolgokat beszél neki:Ne menj a másik nagyihoz,velem legyél és csak velem játszodj.Sìrok,ha elmész és szomorkodok...stb

2017. jún. 17. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ezt hívják érzelmi manipulációnak, beszélj vele, vagy kérd meg a párod hogy beszéljen ő az anyjával. Mást nem nagyon lehet tenni, vagy maximum azt mondod, hogy a lányod nem találkozhat vele. Hány éves a lányod? Az én nagymamám ugyan ilyen. 16 éves vagyok, mikor még alsóba jártam ő is ilyesmiket mondott. Anyámnak az anyja, és nem igazán jó a kapcsolatuk. Volt hogy 3 évig nem láttam mert olyan rosszban voltak. Utána is próbálkozott, hogy ő mennyire magányos, senki sem szereti, meg sírni fog ha elmegyek, de akkor már nem érte el amit akart. A lányoddal is beszélhetsz, hogy ne hagyja magát befolyásolni, nekem ez segített a legtöbbet.
2017. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az én lányom még csak 3 éves és teljesen összezavarja.Ezért aggódom.Anyósomat minden nap látja és állandòan ilyeneket hall tőle.Nagyon zavar és már szóltam érte,de letagadta.
2017. jún. 17. 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne vidd át többet a kislányt amig a nagyi nincs lerendezve! Tönkre teszi a kislányt. Férjed nevelje meg az anyját, ez nem normális.
2017. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érzelmi zsarolásnak hívják, a férjed miért nem képes helyretenni az anyját? Biztos nem vinném a gyereket a nagyanyjához, ha ezt folytatná.
2017. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsarold vissza ha nem hagyja abba nem megy hozzá többet a gyerek...ennyit tudsz tenni
2017. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

A férjed kell, hogy lerendezze az anyját. Ez egy nagyszerű alkalom számára, hogy megmutassa, milyen sokat ér neki a felesége és a gyereke.

Beszéltél már vele erről?

2017. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedném, hogy nélkülem vele legyen a kislány.

Mondjuk ez elég durva, én nem is akarám, hogy a férjem nélkülem intézze. Számon akarnám kérni, mert evvel az én anyámat is megsértené. Tehát közölném vele, hogy mi a helyzet, és akkor unokázhat, ha én is ott vagyok. Ha nem tetszik, úgy sem.

2017. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 acelsziv ***** válasza:
100%
Én elmondanám a banyának, hogy most látta utoljára az unokáját és akkor láthatja megint, ha megtanul ember módra viselkedni.
2017. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bújnék a férjem mögé, mert a lànyom az enyém is. Ha valami nem tetszik, azt kimondom. Megmondanám, hogy fejezze be, mert ha mégegyszer ilyet mond neki,akkor nem viszed àt többé, ne manipulàlja a gyereket!
2017. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Undok venasszony. Nem vinnem el hozza tobbet a gyereket, ha meg kerdezi miert: csak, tanuljon meg gondolkodni!
2017. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!