Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan állíthatnám le az anyósom?

Hogyan állíthatnám le az anyósom?

Figyelt kérdés
2 hónapis babám van.Minden nap jön este és ő szeretné fürdetni a kicsit.A kezében tartja és nem adja át,amikor vinném fürdetni.

2017. ápr. 10. 12:13
1 2 3
 1/26 piroska és a farkas ***** válasza:
93%
Ne engedd be. Férjed mit mond, miért nem szól rá? Elképesztő amúgy, mi az, h nem adja oda???
2017. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Szólj a férjednek hogy beszéljen a bunkó anyjával
2017. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mert ő szeretné fürdetni.Mégis mit mondjak neki? ADJA IDE,MERT Ő AZ ÉN GYEREKEM? VAGY MIT?
2017. ápr. 10. 12:21
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Vedd el a kezéből. Csak nem fogja szorongatni. Mondd meg neki simán, hogy te akarod fürdetni, vagy mondd neki, hogy ideje mennie, mert fürdetni fogod a gyereket.

A férjed is megszólalhatna, de én a helyedben nem várnék erre.

2017. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Egyezz meg vele, hogy pl minden hétfőn ő fürdetheti a többbi napon te mert a te gyereked.
2017. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 piroska és a farkas ***** válasza:
94%
Igen. Adja oda, mert a te gyereked. Ha egyszer erre magától nem jött még rá... de szerintem eleve kérd meg, h ne esténként állítson be.
2017. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Az eszem megáll!

Szavak nincsenek. Hát jó Isten megáldja volt gyereke akit fürdetett, most meg neked van!!! Milyen jogon veszi el a te örömödet, hogy a saját gyerekedet te fürdesd meg? MÁr így is két hónapot elvett.

Hogy állítsd le?

,,Anyuka, köszönöm a segítséget, de ez itt az én kisbabám, a fürdetését szeretném én csinálni. Ez nekem is öröm, úgy mint annak idején magának is az volt. Hamar elszáll az idő amíg ilyen pici, ez most az én időm. Nem, köszönöm nézni sem kell itt maradni. A fürdetés egy intim együttlét, ketten maradnánk. Köszönöm, hogy megérti. Viszontlátásra."

Másrészt agyf..szt kapnék ha minden nap ott lihegne a nyakamban. Annyira gyűlöletes mikor valaki ennyire tolakodó.

2017. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%
Na, nehogy már egyezkedni kelljen, meg más hozza a szabályokat. Kérdező, a gyerek a tiéd, ha nem adja oda, többet te se add neki oda. Ne hagyd már, hogy így a fejedre nőjön, a végén még nevelni is ő fogja? Még idejében le kell állítani.
2017. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha gondolod, engedd fürdetni néha. De hogy ő fogja, és vigye fürödni, azt ne engedd. Vedd ki a kezéből, és közöld vele határozozttan, hogy xy, a babát én fürdetem, és ezentúl is én fogom fürdetni, mert én vagyok az anyja.
2017. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Te sehogy,mondd meg apukánka hogy szóljon rá az anyjára. Ebböl csak az lesz ha te szólsz neki h kb elakarod tiltani töle az unokáját. Párod/férjed miért nem lépett még közbe?
2017. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!