Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen velem "anyósom"?

Miért ilyen velem "anyósom"?

Figyelt kérdés
A párommal 5 hónapja vagyunk együtt. A barátnőimmel már azelőtt megbeszéltük, hogy idén augusztusban megyünk nyaralni, mielőtt megismertem a páromat. Így augusztusba a barátnőkkel megyünk 10 napra Máltára. De, hogy a párommal is legyen valami nyaralás, vele elmegyek 5 napra a Balatonhoz. Anyósom, meg folyamatosan beszólogat, hogy igen a barátnőkkel fontosabb a luxus utazás, mint a pároddal. Olyanokat is szokott mondani, hogy még szerencse, hogy kibírok 50 ezer Ft fizetni a balatoni nyaralásra, a barátnőkkel meg több milliót elköltök. A párom meg semmit nem szól ilyenkor.

2017. júl. 19. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Hát erre annyit mondok,hogy állítsd párod tények elé.

Mondmeg neki ha ilyen elöfordul akkor álljon ki melletted,igenis mondja meg anyunak h semmi köze hozzá.

Öszintén ajánlom figyelmedbe,hogy ha nem áll melléd,ez a legkisebb problémád lessz,a közös jövötökbe.

Az ilyen férfi hidd el sose fog úgy gondolom!

Én 2szer tapasztaltam meg és éveim mentek sajnos rá!

Még most kell krompomiszumokat kötni!

Sok sikert!

2017. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesen, nem kiabálva meg lehet válaszolni, hogy

1. már akkor lekötötted az utat, amikor nem tartoztatok össze a fiával.

2. nem tartozol számadással senkinek, legfeljebb a pároddal beszéled meg ezeket az ügyeidet

3. magánügy, hogy mire költöd a pénzedet, amiért megdolgozol.


Megkéred szépen, kedvesen, hogy a jövőben ne tegyen megjegyzéseket, ne foglalkozzon a személyes ügyeiddel.

2017. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Mondd anyósnak, ez még semmi a szomszéd Jocóval 2 hétre mész Velencébe! Arra az útra pedig a fia adta a pénzt.
2017. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A friss párod egy sunyi alak, lapít, mint nyuszi a fűben.

Nem adnék neki sok esélyt, csak az idődet fecsérled rá, mert ha összekötöd vele az életedet, akkor megnézheted magad.

Ott korlátozna, ahol tudna, anyóssal párban.

Menekülj, amíg lehet.

Ha ilyen ügyben lapít, mint szar a fűben, komolyabb dolgokban sem számíthatsz rá.

Ez náluk alapmentalitás: belemászni a másik legintimebb szférájába; valamint anyuci diktál, a fiacskája meg végrehajtja.

Nézd meg Pécsi Ildikó és Pártos Csilla esetét. A Csillának a közös interjúkban sem hagyott szinte szót, ő válaszolt helyette. Ő irányította a fia családjának az életét is. A menye pánikbeteg lett, a fia meg egy anyámasszony katonája, aki sosem nő fel.

Illa berek, nádak-erek. Még nem késő.

2017. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért ilyen veled anyósod, mert egy degenerált.
2017. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De amikor a párommal beszéltünk négyszemközt, a barátnős nyaralásról. Azt mondta, hogy menjek nyugodtan, ez természetes, már régen lefoglaltunk mindent. Majd megyünk közösen is, menjél nyugodtan. Erre mikor az anyukája mondja nekem folyamatosan a dolgokat, nem mond semmit.
2017. júl. 20. 12:44
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt a fő gond, hogy a párod nem áll ki melletted.

Hosszú távon le kell szarni az anyóst, meglátod, minél előbb, annál jobb.

A párod viselkedése viszont nagyon gáz. A komoly kapcsolatokat is leginkább ez keseríti meg, nem az anyós - ha a párod melletted van.

Mondd neki, hogy nyissa ki a száját, és védjen meg. Ha erre nem képes, én vele se maradnék. Nem akarnám, hogy majd a közös életbe, gyereknevelésbe is beledumáljon, mert a töketlen fia nem képes leállitani.

2017. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod ekkora lúzer, én nem fektetnék több energiát ebbe a kapcsolatba..Mi a fenének? Az is elég nagy probléma, hogy ekkora paraszt anyósod van és már most b.s.zogat ( nem mintha évek múltán lenne jogalapja) de a legeslegnagyobb probléma itt, hogy a párod egy szerencsétlen anyucikkicsifia. Most ha neked megfelel egy ilyen pasas akkor oké, de ne gyere ide panaszkodni.
2017. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!