Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom előbbre tartja a...

Anyósom előbbre tartja a romlott dinnye hűtőben tárolását, mint a jó levesét . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Direkt úgy kapták a dinnyét, hogy szóltak nem biztos hogy jó inkább adják oda az állatoknak. Nem mintha lenne na mindegy. Reggel megyek át hozzá hogy a gyógyszereit kiporciozzam, erre mrgcsapott a bűdös dinnye szag. Mondja nézzem már meg a wct mert megint befosott és olyan lett az ülőke. (Fél oldalára le van Benulva, de agyilag tiszta csak sokszor megjatsza magát.)Meg csináltam, kérdeztem reggelit rakjak e ki még levest csináljak e nekik. Én főzök rájuk is. Egy udvarban vagyunk de külön házban. Nem kell neki mert befosott nem eszik semmit. Mondtam neki hogy ne csodálkozzon mikor már akkor megcsapott a dinnye szaga mikor benyitottam. Erre még vonta a vállát ő akkor is megeszi a dinnyét. Túlsúlyos nagyon 130kg kB. De nem az a módja a fogyásnak, hogy romlott ételt együnk. Mit csináljak vele?

2017. júl. 24. 08:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Én is szoktam gányul fogalmazni, de ezen röhögök már vagy 10 perce.
2017. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele a dolgokat elmentem vásárolni neki, nekik. Mielőtt valaki azzal jönne most hogy anyagias vagyok közlöm hogy nem, de anyósom is jó nyugdíjat kap, a drága lánya meg otthonapplasin van vele és még sem csinál semmit. Most sincs otthon. Mondtam anyósom nak ha valami kell akkor szóljon és mégegyszer ilyen hülyeséget ne csináljon. Lassan én is megyek dolgozni azért nem kellene újabb balesetet szenvednie. Tényleg szeretem, de amit írtam is sok teher van rajtam is, még szerencse hogy nincs gyerekünk. Dolgozom vezetem a háztartást főzök rájuk is és alkalmanként náluk is takarítok. Nem is azzal volt a probléma hogy bement neki hanem az Hogy neki előrébb való volt a romlott dolog. Azt hiszem a sógoronömmel is fogok beszélni.
2017. júl. 24. 11:16
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Megoldás: kidobod a rossz dinnyét, veszel helyette újat. Ezt felvágod, fel is kozkázhatod neki akár és így a leves és a dinnye is befér a hűőbe. Voilá.

Rendes vagy, hogy foglalkozol vele, de ezt az alpári stílust mellőzhetnéd. :/

2017. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Sírva röhögök ezen a stíluson :D ejtsd el "véletlenül" a rohadt dinnyét a sógornőd mellett, így két legyet ütsz egy csapásra!
2017. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Kései Sirató ***** válasza:
21%
Az ő dinnyéje, az ő hűtője, ne foglalkozz vele!
2017. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
Tanulság: nem kell más életébe belevonódni. A hülye lehúz a szintjére, majd legyőz a rutinjával. Szociális étkeztetést és gondozónőt kellene intézned neki.
2017. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15%
LOL :D
2017. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

Dobd ki es mond azt , hogy elfogyott ;) termeszetesen vegyel frisset helyette. :) Na a romlando cuccokrol en is tudnek mit meselni >< 50-60%-os akcio , anyospajtas :S

nehany komin nagyon jot nevettem :D

2017. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem gondolom hogy itt a legnagyobb gondod az, hogy mi legyen a romlott dinnyével.Az egyértelmű.

Az sokkal-sokkal nagyobb gond, hogy adva van egy lebénult 130 kg-os nő, akit neked kell gondozni, és ez nehéz feladat.Minden elismerésem, hogy csinálod szó nélkül, de vigyázz, mert ebben te is kikészülhetsz idegileg, fizikailag is.

2017. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Rendet kell tenni a hutoben. Dinnye marad. Leves, akar zacskoban, nem hiszem el, hogy nem fer be. Vagy kockazd fel a dinnyet, ugy jobban elfer. Akar palinka alapjaul is szolgalhat.
2017. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!