Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A dinnye hizlal?

A dinnye hizlal?

Figyelt kérdés
7,5g ch van benne 100grammonként. 50g ch-t vihetek be egy nap.
2017. júl. 21. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Az 50 g CH veszett kevés, remélem, nem te találtad ki ezt az értéket, hanem orvos szabta meg.


2. Kiszámolod, hogy hol tartasz a CH-d napi adagjával és a dinnyét is beleszámolod, akkor ehetsz, amig nem léped túl a keretet.

2017. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3napig 50g ch, majd 4.nap van toltonapom, 300g ch-val :) olvastama dinnyerol, hogy nem hizlal, de azert bele kell szamolnom?
2017. júl. 21. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:

De a másik oldalról túl magas a glikémiás indexe.

[link]

2017. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te mennyire kevés dinnyét vagy képes enni egy nap (nálam 1-2 kg a minimum), de ha már ketogén diétán vagy ahhoz hasonlón vagy, ne cukros gyümölcsökből tömd tele a pici kereted... A zöldséggel is simán túl tudsz szaladni, márpedig szénhidrát sok másban is van.


A kalóriatöbblet hizlal. S bármit ehetsz, ha belefér a makróidba és a diétás szabályaidba. Alacsony ch keretnél persze fontos a mérték. Mondom, szerintem sokkal jobban jársz némi zöldséggel, mint incifinci gyümölccsel, de ez a te választásod.

2017. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Bele kell-e számolnod? Mi a lótúrónak lenne szénhidrátkereted, ha nem tartod be, mert mindenféle cukrokat nem számolsz bele?

MINDEN szénhidrátot bele kell számolnod, legalábbis a nettót. A bruttót nem érdemes, hisz a rost is szénhidrát s pl. az eritrit is, ami nem szívódik fel (bár erről megoszlanak a vélemények, van, aki azt is számolja).

2017. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
cseszek ra, szeretem a dinnyet, majd rahuzok tobbet napokat toltes elott😂😂
2017. júl. 21. 19:35
 7/8 anonim válasza:
100%
ez valami vallás vagy mi hogy ennyire komolyan kell venni a koplalást. Én mindennap letolok egy 3-4 kilós darabot és se nem hízok se nem vagyok cukorbeteg és jehova sem küldött a purgatótiumba.
2017. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs hízlaló étel a kalóriatartalom hízlal. 50 gramm ch dinnyéből nem hizlal jobban mint 50 gramm ch akármiből másból. Maximum ha másból viszed be több a zsír mellette. De nincs olyan, hogy hizlaló/fogyasztó étel. Bármi mellett lehet fogyni pizza mellett is akár ha akkora az energia igény.
2017. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!