Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit vigyek ajándékba a párom...

Mit vigyek ajándékba a párom családjának?

Figyelt kérdés

anyukának elsősorban cserepes virágra gondoltam, édességet nem nagyon eszik, apukának borra, de sörös típus, ami szerintem furán venné ki magát. tesóknak édesség, esetleg a lánytesónak lehetne fürdősó? vagy az hülyén néz ki, ha a fiú édességet kap? barátomnak mit vigyek?

vagy anyukának talán konyhai dolog, fűszertartó, óra, ilyesmi? az már túlzás?



2017. aug. 30. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Én amikor először mentem páromékhoz, akkor egy 2 ezer forint körüli ajándékkosarat vittem. Teljesen általános dolgokkal benne: kávé, keksz, csoki meg ilyenek. Ezek csak gesztusok, nem kell ezt túl aggódni. Senki sem fogja a azt mondani, hogy ú te ilyen virágot vittél meg ilyen csokit mindenkinek, de amazt jobban szeretik.

Párodnak meg minek vinnél bármit is? Neki is most akarsz bemutatkozni?

Ne bonyolítsd túl a dolgokat, nem babazsúrra mész, ahol minden részt vevőnek személyre szóló ajándékot kell vinni.

2017. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Rettentően eltúlzod. Ne hozd már őket meg a párod kellemetlen helyzetbe.

Anyukának lehet csoki, ennyi elég,max ha mindenképp akarsz valamit, amiből a többiek is részesülnek, süss egy tálca sütit.

2017. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Én is a tálca süti mellett voksolnék, de úgy tűnik neked ez nem jött be.

Talán nem tudsz sütni?

Az sem baj, én sem tudok SZÉPET sütni, csak finomat.

Ronda deformált sütivel meg nem lehet ajándékozni, ezt megértem.


Anyának virág (mindegy, hogy cserepes, vagy vágott)

Apának egy fél literes Unicum,(azt a sörösök is isszák, "kísérőnek")

Testvéreknek 1-1 tábla csoki

A párodnak semmi, mert az röhejes lenne, de tényleg!

2017. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nem kell egy lánynak sk készítésű ételt vinnie a bemutatkozásra. A fiúk sem csinálnak ilyet.


Vegyen a cukrászdában pár süteményt és kész. Nem kell bemutatni, hogy milyen ügyes, 19. századi cseléd lehetne belőle.

2017. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,max egy pár szárazkolbászt.
2017. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

Én egy tálca sütit sütöttem, az mindenkinek bejött, még a nagymamának is:)

Férjem szülinapja volt éppen, az egész család ott volt :D

2017. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vennék annyi szelet sütit a cukrászdában ahányan leszünk és ez bőven jó. Ne bonyolítsd túl, mert szerintem eléggé ciki amit felsoroltál (fűszertartó, óra). Ezeket tartogasd karácsonyra.

A sütivel tényleg nem tudsz mellélőni, azt mindenki szereti és kedves gesztus is.

2017. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!