Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet abból harag, ha nem...

Lehet abból harag, ha nem akarok a barátnőm családjának az ilyen összejövetelein részt venni?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen nagy össze jöveteleket tartanak,tőlem ezek távol állnak,nem szoktam magamat az ilyen partykon jól érezni,jó pofizás meg nem megy nekem.
2017. ápr. 15. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha értelmesebb a család megértik, ha nem, lehet belőle harag. Egy-kettőre azért Menj el, illik
2017. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Hova valósi a bnőd? Én volt csajomnál is ilyenek voltak.:)
2017. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy lehet. Te is tudod. Másképp nem kérdeznéd.
2017. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Mi? Hogy sz-rsz rájuk? lehet belöle sértödés. Nyilván. Ráadásul jogos is!
2017. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Márpedig, ha kell a barátnőd, meg kell tanulnod jópofizni is!

Amikor őt választottad, tudtad, hogy náluk ez a szokás, ebben nőtt fel ő is.

Választhatod a nem ottlétet, ám azt vehetik úgy, hogy lenézed őket. Ez pedig kihat(hat) kapcsolatotokra is.

2017. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha egy évben csak pár ilyen esemény van, akkor erőltesd meg magad és menj el.


"jó pofizás meg nem megy nekem."

egy rakat ember között csak találsz valakit, akivel tudsz beszélgetni egy kicsit. Ne légy már ennyire antiszoc.

Lakatlan szigetre akarsz költözni a barátnőddel?

2017. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
lehet, sőt valószínűleg lesz is.
2017. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Tudom mit érzel, csak nálunk ez fordítva van. A barátom mamája szokott kaját tartani. De ott mindig van. Szó szerint. Minden ünnep megvan tartva sőt szülinap meg névnap is. Eleinte ez oké volt hogy elmentem. De hogy egyfolytában. Így egy kicsit sok. Egyszer volt hogy nem mentünk el, mert akkor pont az én mamámhoz mentünk (meg kell jegyeznem hogy vele csak 4-5 hónaponta találkozunk) akkora balhé lett belőle, mert mi az hogy nem oda megyünk. Holnap szint úgy megyünk kajára, de közöltem is velük hogy kaja után megyünk tovább. Most minek maradjunk ha csak az egyik unokája a mindene és egész kaján ott sajnáljuk. Szóval én próbálom rövidíteni az ilyen alkalmakat.
2017. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Én sem szeretem túlzottan a barátom családját. Néha elmegyek, mert neki fontos és ő szereti őket, de van hogy kimentem magam, mert nekem sok lenne mindig ott lenni. Meg lehet ezt beszélni szépen is egymás között barátnőddel és úgy intézni a látogatásaidat, hogy legyél eleget ahhoz, hogy ne törjön ki a családi botrány.
2017. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az én párom kifejezetten összejövetelfóbiás, de eljött hozzánk vasárnapi ebédre is, húsvétkor is úgy, hogy most láttam másodszor a családomat. Én bazi hálás vagyok neki ezért. Nekem fontos, hogy a családom és a választottam megismerjék egymást, és ezt ő is felfogta. Szerintem a te párod is értékelné, ha néha tiszteleted tennéd a családjánál.
2017. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!