Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudnám rávenni a páromat,...

Hogy tudnám rávenni a páromat, hogy minél előbb menjünk külön?

Figyelt kérdés
Na szóval 11 hónapja vagyunk együtt a párommal és itt élünk a szüleinél nagy bánatomra. Én viszont szeretnék minél előbb elmenni innen közös életet kezdeni vele a szülei nélkül de nagyon nehéz lesz ezt megvalósítani. Mivel a páromat a szülei a befolyásuk alatt tartják én ezt vettem észre. Múltkor beszéltem az apjával erről a dologról,hogy szeretnék külön menni a fiával nekem ez a vágyam stb. És mondanom se kell,hogy nem tetszett apukának azt mondta,hogy a fia minek menne külön amikor itt van a háza a felső szint vagyis a tetőtér az direkt azért lett így kialakítva,hogy ha majd az egyik gyerekük itt marad akkor neki legyen külön rész ahol lakhat a barátnőjével. És hát mit ad isten mit nem pont az én párom lesz az aki itt fog maradni a szüleinél. De én meg ezt nem akarom egy bizonyos ideig elmegy,hogy itt lakunk de évekig nem szeretnék. Jelenleg még a párom öccse is itt lakik de ő viszont nemsokára megy el albérletbe a barátnőjével. Ennyi erővel mi is elmehetnénk albérletbe de a párom azt ellenzi. Ő oda nem akar menni azt mondta inkább majd ha lesz pénze akkor vesz egy házat. Engem is azzal hiteget,hogy keressek egy jól fizető munkahelyet és akkor tudunk gyűjteni hogy majd külön tudjunk menni. De szerintem ez csak hitegetés és duma mert ő soha nem fogja itthagyni a szüleit. A saját apja megmondta,hogy ő nem akarja,hogy elmenjen a fia meg azt is bevallotta,hogy ő a kedvenc gyerekük mivel az első szülött fiú. Szerintem azért nem akarják elengedni mert ügyes mindent szépen megcsinál és ha itthagyja a szüleit akkor mi lesz szegényekkel. Az öccsét azt nem szeretik annyira mint őt ez elég nyilvánvaló. Én nem tudom mi lesz így ezzel a kapcsolattal de ez hosszabb távon nem lesz jó. Nem akarok örökké a szüleinél élni. Hogy tudnám rábeszélni,hogy jöjjön el velem? Nem akarom,hogy a szülei beleszóljanak az életébe. Mert attól tartok,hogy azt csinálják és sose fogják elengedni őt. Ez így örökké akkor sem mehet. Ti mit tennétek a helyembe? Csak értelmes válaszokat kérek szépen ha lehet. És most az egyszer ne bunkóskodjatok.
2017. szept. 8. 15:39
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
De beszéltünk már erről a dologról és nagyon jól tudja,hogy mit akarok. Ezért mondja mindig azt,hogy ha lejár nekem ez a közmunka utána nézzek egy jobban fizető állást és teszünk félre pénzt ketten utána külön tudunk menni.
2017. szept. 8. 16:04
 12/40 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartatom el magam mert nekem is van keresetem te nagyon okos.
2017. szept. 8. 16:10
 13/40 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként már válaszolt neked:

dolgozz és ha majd normálisan hozzá tudsz járulni a költségekhez, akkor lesz beleszólásod, hogy hol éltek együtt.

Addig is bármikor mehetsz vissza anyukádhoz.

2017. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
75%

70 ből akarsz albizni??? na jó - vicc.

amúgy gondolom ebből adsz 20-at és még ők tesznek neked szívességet!

30 évesen itt tartasz...

2017. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
84%
Késő bánat, kérdező. Oda se kellett volna költözni. Párod nem akar menni, menj egyedül, ha akarsz. Úgy látszik, másként látjátok a helyzetet, úgyhogy jobb is, ha elköltözöl és szétmentek. Sajnos ez van.
2017. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
88%
Addig nyújtozkodj amíg a takaród ér, amíg közmunkán v agy 50 ezerért, ne a másik kontójára karj albérletbe menni. )rülj hogy nem kell lakbért fizetni, és saját magad írtad, hogy a szülők még csak nem is háborgatnak benneteket, föl sem mennek a ti lakrészetekbe. Akkor meg mi a problémád? Igaza van a barátodnak, nagyon is megfelel az ingyen lakás, inkább gyűjtögessetek, te meg menjél el keresni normális munkahelyet, majd utána verd magad, ha lesz már mire.
2017. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
79%

na kibújt a szög a zsákból.

- alig keresel

- alig adsz le pénzt

- de albizni akarsz


akkor akarj külön lakni, ha van rá pénzed.

és biztos azért nem írod meg mennyit adsz le, mert kb. semmit sem.

2017. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%

Mégis miért kaptad fel a vizet?

Mert mindenki megmondja, hogy örülj, hogy ingyen lakás van a feneked alatt és a párod kb. eltart?!


Érdekes, amíg a te pártodat fogtuk, addig semmi bajod nem volt.

2017. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
93%

köszi a privátot.

ezzel max kitiltatod magad, te majd akkor bólogatunk ha neked csak az a jó

2017. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
aztán szerinted engem érdekel,hogy kitiltanak nagy dolog nem fakadok sírva.
2017. szept. 8. 16:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!