Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom apukája csalja az...

A barátom apukája csalja az anyukáját, szóljak a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazából hogy kezdjem. Észrevettük nemrég hogy eltünedeznek az óvszerek a barátomtól. Betudtuk először annak hogy nem figyeltük mennyit használtuk. Aztán megint elkezdett rohamosan fogyni, pedig abban az időben nem szeretkeztünk. Ekkor betudtuk annak hogy a haverja veszi ki a táskájából. Aztán láttam egyszer náluk, a kinti kukában egy eltépett óvszeres tasakot de nem mondtam a barátomnak, azt hittem a miénk.

Ma ültem náluk a konyhában, az apukájának a telefonja előttem volt, míg készülődött a munkába, lerakta. Öltözött éppen, láttam hogy csilingel. A kezdőképernyő kidobott valami üzit hogy "csak te kellesz alig várom hogy ideérj". Megjegyzem nem nyúltam a telefonhoz, nem piszkáltam, az orrom előtt volt. Ekkor állt össze a dolog az eltünedező óvszerekről. Aztán eszembe jutott, hogy a barátom kb. két hete azt mondta, hogy "azt hittem gumi van fater táskájába de szerintem szemüvegtisztító kendő".

Egyértelmű. Mielőtt jönnek a "semmi közöd hozzá" meg "ne folly bele nem a te dolgod" válaszok, tudom, hogy így van. De nagyon zavarban vagyok, nem tudom mit gondoljak. Meg kell említsem a barátomnak? Vagy vigyem a "sírba"? Nyilván nem fogok odaszaladni az anyjához, hogy "figyelj már csal az urad tudtad?". Ti mit tennétek, mire gondolnátok? Olyan hülyén érzem magam....

16/l


2017. szept. 24. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Max a páromnak mondanám ő pedig kezdjen az infoval azt amit akar. Csak ha meg mondod neki és ő se akar belefolyni akkor meg neki is bántano fogja a lelki vilagát a helyzet. Szóval vagy te őrlődsz vele vagy a párodat is bántja majd a dolog
2017. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ahogy ismerem számon kérné az apját. De ha már csalja, legalább ne tőlünk lopná a gumit... Kétszeresen gerinctelenség... Ahj, kellett nekem pont ott ülni...
2017. szept. 24. 21:56
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Az első gondolatom az volt,hogy ne de ha belegondolik én vagyok olyan kapcsolatban a párommal és a szüleivel is, hogy biztos, hogy elmondanám..persze a barátomnak és onnantól ő is dönthet.Szerintem jobb lenne, ha őszinte lennél.Hívd el valahova a barátodat és szépen nyugodtan mondd el neki, hogy mit láttál és ne azt, hogy az apukája csalja az anyukáját.Igaz, hogy ez nem tartozik másra, de ez nem olyan dolog amit el kellene titkolnod(véleményem szerint..legalábbis a barátod elől).

19/L

2017. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze, vagyok a barátommal olyan kapcsolatban hogy elmondjam neki. De olyan hülyén érzem magam. Miért pont nekem kellett meglátni...
2017. szept. 24. 22:02
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem szólnék semmit, mert nem tudhatom, hogy milyen a házasságuk, mit beszéltek meg egymással, mit mondtak el egymásnak. Túl kényes dolog ez ahhoz, hogy belefolyjak.
2017. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon régen ismerem őket, igazából nem lep meg annyira, azt kell hogy mondjam. De olyan bűntudatom van, bár nem tudom miért.
2017. szept. 24. 22:12
 7/20 anonim ***** válasza:
20%

A 3. vagyok:)

Én lehet azt is megkockáztatnám, hogy az anyukájával üljek le beszélni, legalábbis azért, mert azt mondtam, higy régóta ismered őket.Ha jó vele a kapcsolatod akkor vele is megbeszélhetnéd, csak az olyan mintha kikerülnéd a barátodat és ebből nektek lenne vitátot.Ez csak egy tanács, mert én vagyok okyan kaocsolatban az anyósjelölttel, hogy bármilyen kényes dolgot meg tudnék vele beszélni.Persze a legésszerűbb a barátod lenne.Vagy beszélj az anyukáddal, hogy ő mit tanácsol.de szerintem a barátodnak és az anyukájának is joga van tudni!egyszer úgyis kiderül(az én szüleimnél is ez volt csak az én apám nem lebukott hanem bevallotta)

2017. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

De ha anyuka tud róla, akkor baromi kellemetlen lesz neki, hogyha a fia barátnője akarja erről felvilágosítani.

Nem hülyék a nők. Ha ti tudjátok, akkor valószínűleg ő már rég tudja.

2017. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A pasinak elmondanám.
2017. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Jaj na ilyeneket ne tegyél amiket elöttem irtak! Hogy a szüleivel beszélsz.. Egyrészt, lehet, hogy az anyja tud rola. Viszonylag sok házasságban élnek nyitott kapcsolatban, tehát elnézik egymásnak az ilyesfajta kalandokat, csak éppen elvárják egymástol, hogy estére mindketten hazaérjenek. Másrészt ki tudja, lehet, hogy te értetted félre. Lehet az anyjával használja a gumit és az sms-t is ö irta. Ez nem elég bizonyiték, ráadásul ez az ö dolguk, nem a tiétek. Ha nagyon le akarjátok buktatni, akkor csináljatok valamit. A gumi mellé irjatok valami üzenetet, vagy hát éppen nem szép dolog, de olvassátok el az sms-eket. Az, hogy magánakcioba kezdetek és beszéltek anyukával, na azt végképp nem ajánlom, mert ha nem lesz igazatok, akkor ti jöttök ki ebböl a lehetö legrosszabbul..
2017. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!