Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek normális az, ha a...

Szerintetek normális az, ha a férjem (30 éves) minden nap meglátogatja az anyukáját?

Figyelt kérdés
Kivétel minden 4-ik nap, amikor dolgozik, de pl. most is annyira kellemetlen volt, hogy tegnap dolgozott, ma délelőtt pedig én voltam munkában, hazajöttem, együtt megebédeltünk, fél órát együtt tévéztünk, aztán bejelentette, hogy ő megy mamalátogatóba és megkérdezte, hogy én megyek-e. Persze nem volt kedvem hozzá, mert itthon is akad tennivaló bőven, de olyan rosszul esik, hogy ilyenkor alig várom, hogy láthassam, ő pedig elmegy itthonról.
2014. dec. 4. 18:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon szép dolog, ha szereti az édesanyját, de szerintem 30 évesen ez a mindennapos látogatás már akkor sem normális. Anyuci pici fia, az ilyen ember sosem fog tudni elszakadni az anyukájától és a döntéseit is úgy fogja meghozni, hogy ha anyuci helyesli, akkor rendben, de ha nem, akkor inkább nem. Nem szerencsés természet.
2014. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem normális. Hacsak az anyuka nem szorul napi segítségre.
2014. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Szóvá tetted mar neki?
2014. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

Az nem lehet, hogy inkább odamegy, minthogy otthon legyen? Ennyi infóból nem tudok többet mondani.

És jó lenne tudni a másik fél hogyan vélekedik erről.

Ha azt nézzük fel lett ajánlva, hogy tarts vele. Nem bántásból, de tényleg igaz, hogy a nőnek semmi sem jó.

2014. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%

Ha anyuka idos vagy beteges akkor ertheto, hogy addig latogatja napi szinten meg megteheti.

szerintem ebbol ne csinalj problemat, nezz korul az ismeroseid kozt aki napi szinten elmegyen sorozni a haverokal ez mivel jobb??

Fogd fel ugy hogy legalabb jo helyre megyen es nem csavarogni, erte hogy neked is jonlenne tobbet lenni ferjedel de ezt beszeld meg vele nyugodt higadt korulmenyek kozott, de neha te is elmehetnel amikor nincs mit csinalnod, legalabb kimozdjlsz egy kicsit ottholrol.

2014. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Igaz az én fiam csak 25 éves, de már 3 éve a menyasszonyával él külön. Imádom a fiamat, de már én zavarnám haza ha minden nap meglátogatna. Minek? Ha van kedvük jöjjenek ebédelni vagy vacsorázni, vagy csak úgy de ne minden nap!! Mi vagyok én vízóra, hogy minden nap megnézzen???

Marilyn Monroe sem vagyok, hogy minden nap engem csodáljon. SŐT! Annyira főzni sem tudok jól, hogy emiatt szaladjon haza..

Szóval beszélgess a férjeddel, hogy ideje lenne elszakítani azt a köldökzsinórt..

2014. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Probáltam vele higgadtan megbeszélni. Azt mondta, hogy azért látogatja ilyen gyakran, mert látván, hogy a nyáron 3 teljesen egészséges nagyszülőmet veszítettem el 4 hónap alatt, rádöbbent, hogy milyen hamar jön a baj, és ebből kiindulva szeretne vele lenni minél többet amíg lehet. Amúgy az anyukája 54 éves és teljesen egészséges. Ezt leszámítva nagyon jól kijövünk, szeretjük egymás társaságát. szóval nem hinném, hogy azért megy el, hogy ne legyen itthon.
2014. dec. 4. 20:11
 8/25 anonim ***** válasza:
22%

Szereti a mamáját!

És??

Vagy neked inkább olyan pasas kellene, aki nem a mamáját látogatja rendszeresen, hanem a kocsmát?!

2014. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Milyen messze lakik tőletek az anyja?
2014. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Persze lehetne rosszabb is (haverok, kocsma stb.), de most nem arról van szó, hogy mi lenne ha... Kb. negyed órára lakik tőlünk az anyuka és néha én is szoktam menni vele látogatóba. Egyébként nagyon rendes nő, semmi bajom vele, azon kívül, hogy így magához nevelte a fiát.


Kedves 5-ös: Nem ülök mindig otthon, nekem is vannak barátaim, kolléganők, szóval ki szoktam mozdulni.


Kedves 6-os: nagyon aranyos vagy, jót nevettem azon, amit írtál.

2014. dec. 4. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!