Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom apukája csalja az...

A barátom apukája csalja az anyukáját, szóljak a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazából hogy kezdjem. Észrevettük nemrég hogy eltünedeznek az óvszerek a barátomtól. Betudtuk először annak hogy nem figyeltük mennyit használtuk. Aztán megint elkezdett rohamosan fogyni, pedig abban az időben nem szeretkeztünk. Ekkor betudtuk annak hogy a haverja veszi ki a táskájából. Aztán láttam egyszer náluk, a kinti kukában egy eltépett óvszeres tasakot de nem mondtam a barátomnak, azt hittem a miénk.

Ma ültem náluk a konyhában, az apukájának a telefonja előttem volt, míg készülődött a munkába, lerakta. Öltözött éppen, láttam hogy csilingel. A kezdőképernyő kidobott valami üzit hogy "csak te kellesz alig várom hogy ideérj". Megjegyzem nem nyúltam a telefonhoz, nem piszkáltam, az orrom előtt volt. Ekkor állt össze a dolog az eltünedező óvszerekről. Aztán eszembe jutott, hogy a barátom kb. két hete azt mondta, hogy "azt hittem gumi van fater táskájába de szerintem szemüvegtisztító kendő".

Egyértelmű. Mielőtt jönnek a "semmi közöd hozzá" meg "ne folly bele nem a te dolgod" válaszok, tudom, hogy így van. De nagyon zavarban vagyok, nem tudom mit gondoljak. Meg kell említsem a barátomnak? Vagy vigyem a "sírba"? Nyilván nem fogok odaszaladni az anyjához, hogy "figyelj már csal az urad tudtad?". Ti mit tennétek, mire gondolnátok? Olyan hülyén érzem magam....

16/l


2017. szept. 24. 21:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Egyértelmű hogy mi van, nem vagyok hülye. Nem az anyja írta, a profilképen láttam hogy más. És nem mondanám az anyukájának a szemébe, nem akarok ennyire belefolyni.

Egyébként elmondtam a barátomnak. Nem bírtam magamban tartani, ez van. Azt mondta jól tettem hogy elmondtam, és amúgyis sejtette. Nem tudom mit fog csinálni.

2017. szept. 24. 23:13
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól tetted, hogy elmondtad a barátodnak. Én lány vagyok, de mérges lennék a páromra, ha egy ilyen dolgot eltitkolna előlem. Azért ne hagyd, hogy meggondolatlanul cselekedjen.
2017. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy a barátodnak elmondtad,majd ő eldönti, hogy mit kezd az információval, mert állításod szerint sejtette, így kételkedni sem kételkedett.
2017. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól tetted, hogy elmondtad neki. Felesleges neked veszengeni e miatt, mert ahogy írtad is, "öbhibádon kívül jöttél rá."
2017. szept. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Vennek egy csomaggal es rairnam h ez neki lenne :-D
2017. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Folly. 🙄🙏
2017. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én mindenkit beköpök, aki félredug. Mindegy ki az. Utálom a gerinctelen férgeket. Ugyanis a hűtlen ember az.
2017. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég röhejes ez, hogy apuci a fiától lopja az óvszert. Abszurd. Apuka benyul a felnőtt fia táskájába és kilopja belőle az óvszert. Hát elképesztő. Apuka nemcsak csalárd férj, de lökött is egy kissé.
2017. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
30%
Ha az apuka megtudja a fiától, hogy te köpted be, pakolhatsz és mehetsz...
2017. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én csak apucinak mondtam volna el, h tudok róla és felhasználtam volna ellene, mikor épp kell a kocsi vagy egy ki pénz! :D Nem néztek filmet?
2017. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!