Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem normális szemét önző nő a...

Nem normális szemét önző nő a párom anyja, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a párommal, mindketten 22 évesek vagyunk, úgy gondolom vagyunk annyira idősek, hogy ne dirigáljon állandóan és főnökösködjön rajtunk. Tudni kell róla, hogy tipikusan az a nő, akinek kb semmi baja nincs az életben és a legkisebb dolgokat is túldramatizálja és idegbeteggé válik mindentől. Nagyon megnehezíti az életünket a párommal. Soha nem hagy minket nyugodtan. Ha náluk vagyunk, akkor azért, mert elvárja, hogy megállás nélkül neki segítsünk mindenben, és folyamatosan körülugráljuk és jóformán “nyajuk a s*gget”. Ha ezt nem így tesszük, és mondjuk meg merünk nézni egy filmet az ágyban pihenve akkor mihelyst kiléptünk a szobából, már ordít, hogy semmirekellők vagyunk, mit képzelünk magunkról, inkább neki kellene segíteni, mert ő dolgozik és elfárad. Az persze le van sz*rva, hogy én is dolgozom, mert az ő szemében csak az a valaki akinek diplomája van, én meg nem járok jelenleg egyetemre. Persze ez is azért van, mert eljöttem 1 évet dolgozni és utána tovább szeretnék tanulni, csak jól jönne egy kis pénz mivel nem állunk szuperül anyagilag.

Aztán ha átjön hozzám a párom, akkor már pár óra múlva ordítva hívja az anyja, hogy takarodjon hazafelé(indokolatlanul a semmiért). Mindemellett baromi önző ember, ugyanis azt csinálta a párommal, hogy ahol az anyja dolgozik ott ő a főnök, és mondta a barátomnak, hogy menjen el vele nyáron oda dolgozni és jobb lesz így mintha egy ismeretlennél dolgozna, mert majd tőle kapja a fizetést. Barátom el is ment, végigmelózta a nyarat, majd a nyár végén egy fillért sem adott neki az anyja belőle, mert azt mondta, hogy nem kapja meg a pénzét, mert nem úgy működik, hogy ő elkölti. Na ezen akadtam nagyon ki, hogy dolgoztatta egész nyáron, egy árva szabadnapot nem engedett meg neki, és önző módon eltette a barátom keresetét az anyja magának. Hát jobban járt volna, ha bárhova elmegy dolgozni, legalább kapott volna fizetést. Ezek után csak ráadás az, hogy mindig ordít, úgy beszél a barátommal mint a kutyával. Nagyon nehéz így boldognak lennünk, mert minden programunk ugrik szinte az anyósjelölt dühöngő hisztijei miatt és azonnal rohanni kell haza.

Mit tennétek a helyemben? Nagyon szeretem a párom, semmi vita nem lenne köztünk, minden az anyja miatt van.


2017. okt. 23. 15:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az nem menne, hogy nálatok lakik a Férjjelölt?

Anyós ha balhézik, a ki nem fizetett munkabér miatt megszorongatnám a helyében.

Azért jogász! :-)

2018. jan. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!