Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni egy pénzéhes...

Mit lehet tenni egy pénzéhes anyóssal?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt, már mindketten felnőtt, dolgozó emberek. Anyósom miatt viszont teljesen szétesett minden. Párom az anyukájával él, havi 90-100 ezer forintot keres, ami kezdőként szép összeg. Viszont! Eleinte úgy beszélték meg, hogy besegít a rezibe és egyéb kiadásokba, mostanra odáig fajult, hogy a teljes fizetését egy összegben le kell adnia. Ha mer a SAJÁT fizetéséből akár 100 forintot is elvenni, akkor már megy a veszekedés, hogy hogy képzeli mindezt.

Most azzal a tervvel állt elő, hogy majd én is odaköltözöm, leadok mindent, később (1 éven belül) szülök neki egy unokát akivel ellehet, majd amint betölti az egy éves kort, ő fogja nevelni tovább.

Sajnos nincs lehetőségünk elköltözni, és normális felfogásra bírni. Ilyenkor mit tehet az ember, hova forduljon segítségért? Egyáltalán lehetséges a kiút ebből a helyzetből?

23/L, párom 24



2017. okt. 27. 13:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
Itt a pároddal is erős gondok vannak. 24 éves felnőtt ember, feltételezem tud számolni, annyi lenne a feladat, hogy "köszönöm szépen anyukám, hogy még itt lakhatok, a rezsi rám eső részét odaadom, a fizetésem további részét félreteszem, hogy kirepülhessek." Ha ez az anyukájának nem megfelelő, a helyében már csomagolnék is, inkább mennék munkásszállóra 1-2 hónapra, még az is kifizetődőbb, mint ez.
2017. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Bocs ha eltérek a tárgytól de mi fogott meg egy ennyire “karakán” pasiban? Most ne gyere azzal hogy nem az ő hibája milyen az anyja mert azt hiszem mind egy olyan világban élünk ahol olyasmiért koptatják le pasik tömkelegét amiről nem tehetnek ( pl szemszín, magasság). Tehát hogy lett ebből 5 éves kapcsolat mikor az esetek 99 százalékában elkönyvelik hogy rendes a csávó de kösz így inkább mégsem( nem szétszakítani akarlak titeket csak kiváncsi vagyok)
2017. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Bolond egy nő.

De 5 év után, ha komolyan gondoljátok már csak jobb leenne egy fedél alatt énetek - nyilván nem a szipirtyó házában.

2017. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

Párom az anyukájával él, havi 90-100 ezer forintot keres, ami kezdőként szép összeg.


És mibel kezdő? Mert a nettó garantált bérminimum 107 ezer...

2017. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Ahol a 100 ezres fizetes szep osszegnek szamit, ott az alberlet arak sincsenek elszallva. Ne mondd mar hogy nem tudtok 2 fizetesbol elkoltozni. Mondjuk az sem artana ha a parod novesztene egy par heret is.
2017. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
Párom dolgozott én pedig tanultam. Vizsga előtt voltam egy évvel. Teherbe estem, nem terveztük. Úgy döntöttünk akkor összeköltözés és házasság lesz. Így is úgy is szerettük volna de így meg is lett a konkrét dátum. Ő 190 ezret keresett. Mivel én tanultam szülésig semmit nem kaptam. Ha mi megtudtunk élni ennyiből, úgy hogy azért manapság a várandósság nem olcsó akkor nektek is sikerülnie kell. ( Ez sem a legjobb példa és természetesen amint tudok elmegyek dolgozni a következő gyermek vállalása előtt.) Nyilván húzósabb lesz, de megéri nem? Először is párod ne adja oda a pénzét. Mondja meg hogy most bizony nem adja oda mert elfog költözni és kell a kauciora. Ennyi. Felnőtt férfi. Mit csinál az anyja? A sarkára kell állnia különben nem juttok sehova.
2017. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem is tudom hármótok közül ki a leghülyébb...nyilván anyósnak van a legtöbb esze, nem kevés pénzzel húzza le a gyerekét. Neked annyi a bűnöd, hogy nem tudsz a sarkadra állni és kommunikálni. Illetve az is, hogy egy balekot fogtál ki akit terrorizál az anyja.

A pasid nyert, ő a leghülyébb a csapatban.


Simán ki tudnátok fizetni egy kis albérletet.

2017. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Milyen hülyeség ez, hogy a saját fizetéséből nem tud elköltözni? Miért, ha nem adja le az anyjának, akkor mi lesz? Anyuka elveri a fenekét vagy mi?
2017. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
És miért is nem dolgozik egy 43 éves anyós?????
2017. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
55%
Minek dolgozna ha a gyereke eltartanak. A helyetekbe nagyon gyorsan keresnék egy albérletet és költöznének. Anyós jelőlt egy êlösködő. Vagy a párod a sarkára áll vagy hagyd a fenébe. Fiatal vagy még hogy lekosd magad egy ilyen anyamasszony katonája mellett.
2017. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!