Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pénzéhes anyós, most komolyan...

Pénzéhes anyós, most komolyan költözzek el?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, elnézést. Szóval lassan 13 hónapja vagyok a párommal, ez idő alatt nagyrészt az én albérletemben éltünk, de mivel egyre több időt töltöttem náluk, az anyja hozta fel, hogy költözzek ide. Megtörtént. Lassan a párommal, s a többi családtaggal (de főleg a párommal) tönkrement a kapcsolat, anyós pedig egyre több időt tölt itt, és mindenbe beleszól. Az ő háza, de nem tisztességes úton lett az övé, lopott, csalt, hazudott, és most eleve Mindenkit ki is akar rakni. Engem folyton hitegetett, hogy jaj, engem nem fog.

Most két hete nincs munkám, egész eddig megállás nélkül az ő hülyeségeinek engedve ablakot pucoltam (amiket már megcsináltunk nyáron, de nem baj), füvet vágtam, levelet söpörtem, háromféle kaját alkottam Naponta, hajat vágtam, hajat festettem, és még sok egyéb. Most erre az arcomba vágja, hogy nem keresek munkát, csak a telefont nyomkodom (mert gépem nincs, logikus h akkor munkát is ezen nézek...), és mást sem csinálok, csak a hajamat kenegetem (bocsmá', hogy nem vagyok igénytelen, aki kéthetente mos hajat folyékony szappannal...) suliba is rendesen, tisztességesen járok, jók a jegyeim, még pénzt is adok neki!!! A párommal már meg régen megromlott ez a dolog, már nem tudok vele mit csinálni, ha nem akar velem lenni, nem erőltetem, eldöntöttem, hogy Elmegyek. Már össze is pakoltam. Erre rohan sirva ez az o'tvar, ny0m0rék anyós, tényleg, zokogva, hogy ő megtiltja, hogy elköltözzek. Hétvégén meg tudom oldani, maximum annyit kell még intézni, hogy hova menjek, de a kérdésem az, hogy ugy egyébként ilyen helyzetben mit tennétek?


22L



2015. nov. 9. 21:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy úgy egyébként 120 ezerrel akar minket lenyúlni, de tudjuk, hogy nem arra költi, amire mondja, plusz van 6 háza, de állitólag 39.500 forintból él (ápolási). Annyira nem akarok elköltözni, mert szeretem a páromat még mindig, viszont azt nem tudom megoldani, h Jöjjön ő is albérletbe, mert annyi pénze sincs, mint nekem.
2015. nov. 9. 21:41
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Ne sokat értek ebből az egészből de ótvarnak meg nyomoréknak nevezni a párom anyját, hát, mit mondjak, intelligenciád az meg van az élethez az biztos.
2015. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Te minek nevezed az olyan embert, aki a saját gyerekeit akarja utcára tenni, ha nem fizetnek neki 120 ezret, ami nem másra, mint az állattartásra, meg más dolgokra kell, amik feleslegesek? Vagy aki azt mondja neked, miután minden melót megcsináltál neki, miközben mozdulatlanul leste, és leszól, hogy nem csinálsz semmit???
2015. nov. 9. 21:51
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem értem, miért maradnál. A pároddal rossz a kapcsolat, anyóssal dettó, mégis mit akarsz még ott? Keress albit, szobát, akármit, és lépj le. Ha a párodnak kellesz, utánad megy, ha nem, lépj tovább, ennek már úgyis harangoztak.

A pénzt sem egészen értem, írtatok szerződést? Fizettél a rezsibe? Ha úgy érzed, nem jogos a követelés, papír meg nincs, ne foglalkozz vele.

2015. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az Apja nyugdíját szedi el! Az öreg dolgozott érte 45 évet, ez a mocsadék meg másokat húz le pénzzel, abból él...a ház is úgy lett az övé, hogy a saját apját átverte, és kényszerítette! Egy haszonélvezetet nem kapott a nagypapa!
2015. nov. 9. 21:52
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is mar ott keresnivalod. Koltozz el minel hamarabb. A parod mar nem a parod, idegenek akikel elsz.
2015. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

1. Ha nem vagy jóban a (ex)pároddal, akkor milyen alapaon laksz az anyjánál?


2. Mi az, hoyg az állattartás fölösleges? Valószínüleg szükséges a megélhetéshez.


3. Ha eddig nem fizettél (elég) rezsit, akkor jogos a pénzkövetelés.


A legnagyobb gond itt VELED van, ilyen emberrel, mint te, szóba nem állnék soha.

2015. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Hiába szereted a párod, ha ő az anyját jobban szereti (=nem áll ki melletted és rakja helyre). Tényleg az egyetlen megoldás a költözés jó messze, lehetőleg olyan helyre, ahol van munka.
2015. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Azzal, hogy ótvarnak nevezed nem őt, hanem saját magadat minősíted.


A kérdésed most arra szól, elköltözzél-e? Mert közben meg azt írod, te már menni fogsz, de valami olyat is írsz, hogy anyós sírva tiltja meg neked, hogy onnan lemenj aztán írod a pároddal megromlott a kapcsolatod de amúgy szereted, szóval zavaros és ellentmondásos az egész sztori.

2015. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te mégis mit keresel még mindig ott?

Már rég el kellett volna költöznöd. Úgy is mondhatnám, hogy semmi keresnivalód nincs ott így, hogy a pároddal már nem működik a dolog.

Talán el kéne költözni végre, nem gondolod?

2015. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!