Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom n nem akar elköltözn...

Nikike23 kérdése:

A barátom n nem akar elköltözni az anyjától, én pedig igen. Mit tegyek? Vélemény.

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együt a baratomál , aki az anyjával és a nagymamájaval él. Nem régen beszéltünk róla vagyis jobban mondva veszekedtünk... a barátom 35 éves és magán valalkozó. Nem mondom hogy olyan rossz anyósom van de nem mondunk neki semit és ő mindent rendel magától és bele szól meg az ágyhúzatba is. De ha valami kell az anyósnak valónak vagy a nagyijának és nagyon boszant főleg az amikor azt mondja hogy ő mindent tudd és ő a leggokosab. Szóval nekem ebböl nagyon elegem van mán és meg mondtam a barátomnak ere ő fel húzta az orát hogy neki jó ottan mert föznek és mosnak rá vagy azt mondta hogy hozzá épit de az nem olyan. Szóval én külön akarok menni ő nem. De szerintem nem fogom soha a büdös életbe rá szedni. Vélemény

2017. okt. 29. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Neked nincs anyósod, mivel nem vagy férjnél. Másrészt elég világos a helyzet, sosem fogja otthagyni a mamahotelt. Nem érsz neki annyit.
2017. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem szeret csak hasznal

Menekulj

Aki szeret az veled akar elni csaladot alapitani ez egy nagy tulkoros kamasz nem ferfi

2017. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

Ennek a kapcsolatnak így semmi értelme sincs, mert nem tart sehova. Te az anyja mellett csak másodhegedűs lehetsz. Ha neki az kell, hogy az anyja törölje ki a popóját 35 évesen, akkor legyen. Te pedig keress egy normális FÉRFIT, ne anyuci pici fiacskáját, mert lehet, hogy pénze van, de esze nincs.


(Bocs, hogy megjegyze,m de egy helyesírási szótárt ajánlanék neked, mert a kérdésed hemzseg a hibáktól.)

2017. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

Mondok én nektek valamit az elköltözéssel kapcsolatban. Akik azt hiszik, azzal minden megoldódik.


Az én exbarátomnak külön lakása van, tehát elköltözött! DE! Az van, amit anyuka mond! Van kulcsa a lakáshoz, az exbarátom heti szinten többször megy el hozzájuk (él az apja is, csak ő nem ilyen típus), anyuka segít a lakásban pakolászni - sok holmim nem ott találtam meg, ahol hagytam...és ami a legszebb, fő részben miatta szakítottunk!


Nem voltam neki szimpatikus, pedig csak egyszer találkoztunk, és még használt cipőket is küldött nekem ajándékba, persze én visszaküldtem, ez sem tetszett neki gondolom.


Ja, és nemrég kettesben mentek el a fiával nyaralni.


Szóval, aki azt hiszi a költözés, mindenre gyógyír, eléggé téved.

2017. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de sztem te magadat alázod meg azzal, hogy egy ilyen emberrel maradsz. Anyu pici fia marad örökre, akinek mindent a segge alá raktak, és azt hiszi, neki ez kijár. Ha különköltözne, akkor rád várna mindez. És csak azért, mert viszket rá a punid... most komolyan, mi lehet az a sok mindent átélés együtt, ha anyu seggét nyalogatja egész végig? Az, hogy végigcsaltátok egymást, aztán újra összejöttetek?... Hagyd ott, és keress egy normálisat.
2017. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Tippliz. sosem fogja elhagyni anyját,jó a mamahotel
2017. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
79%
Te is főznél meg mosnál rá, úgy, hogy ezt a hozzá állását nem értem. Ha így van, ahogy leírtad, akkor valószínű, hogy számára nem vagy elég fontos (nem szeret annyira, hogy komolyan vegye a kapcsolatotokat, fontosabb a kényelem számára, ami nem lesz jó a kapcsolatotoknak). Nem éri meg ez a kapcsolat. Meg az a "inkább hozzá épít", most nem lenne olcsóbb, ha pár utcával arrébb költöznétek ingyen?! Meg mi van, akkor ha már a gyerekeiteket tervezitek? Nem fogtok elférni szerintem 4-5en egy házban. Beszéld meg vele, hogy mik a tervei és ha ugyan ilyen lesz a hozzá állása, akkor nem éri meg a kapcsolat. Fogsz találni te olyat, aki sokkal jobban fog szeretni és becsülni téged, mint ő. (25/F)
2017. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
#3, szeret, na ja! Csak éppen veled élni nem akar - hát ez egy eléggé limitált szerelem.
2017. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne is àlltads magad, nem szeret, csak egy nö vagy neki, aki majd a cselédje lesz ha majd nem lesz már Anyuka.
2017. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha eddig nem akart önállósodni, elkezdeni élni a saját életét, akkor azért végképp nem fogja, mert te ott vagy neki.
2017. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!