Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom tovább elviselni a...

Nem bírom tovább elviselni a párom anyját, azt hiszi joga van mindenhez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kezdetektől fogva nem kedvelem a párom anyját, de ez olyan szinten elfajult, hogy nem akarok a barátomhoz sem menni, ha otthon van az anyja. A párom anyja egy gonosz ember, de tényleg. Nagypofájú, beképzelt, öntelt, kivagyok mivagyok, önfényező, borzalmas.. Lételeme a veszekedés, a kötözkődés, azt hiszi mindenbe joga van belemagyarázni. El van szállva magától, mindig magával foglalkozik, játssza az agyát, folyamatosan ruhákat vásárol, de már annyi van neki hogy nem fér a házban sem..Véleménye lehet, de úgy gondolom nekem, mint a fia barátnőjének nem dirigálhat. Folyamatosan az alakomat leszólja, szerinte túl csontos a felsőtestem és hízzak mellre (mivan??😂), majd hozzátette, hogy emiatt haragszik rám. Semmirekellő lustának tart, mert egyetemre jártam, de hamar rájöttem, hogy a szak nem nekem való, és váltani szeretnék, így jelenleg nem járok suliba, persze ez változni fog, de ezt nem érti meg. Amikor még gimibe jártam, érettségiztem, nyelvvizsgáztam, jogsiztam nem ismertük egymást. Pont akkor találkoztunk amikor otthagytam az egyetemet, szerinte nem vagyok való semmire, semmit nem csinálok. Előjött azzal, hogy majd elküld dolgozni gyárba és nem lesz jó világ rám. (kérdem én, hogy fél éve sem ismer és milyen jogon ítélkezik ő fölöttem?) Aztán elkezdte szidni a szüleim, hogy ezt ők hogy engedhetik meg nekem, mert a helyükben már felpofozott volna..

Ezek mellett ha ott vagyok a páromnál, és a drága anyuka is otthon van, nem lehetünk a szobában kettesben különben ordít hogy lusták vagyunk, hanem ott kell ülnünk a konyhában és hallgatni azt ahogy szapul minket. Jóformán nem mehetünk sehova, nem csinálhatunk semmit ami az anyucikának nem tetszik. Ha el akarunk menni vacsizni egyet valahova, nem lehet mert ordít, hogy minek kell stb.. Ha eljön hozzám, vagy megyünk valahova, húzza a száját, majd nem sokkal később hívja a barátomat és üvölt a telefonba, hogy menjen haza stb.. Mindig csúnyán beszél, ocsmány stílusban, velem is párommal is. Már ott tartok, hogy félek odamenni, nem akarok soha többé találkozni vele. Barátomnak még nem beszéltem erről, bízva abban hogy javul a helyzet, de semmit nem változott. Neki fel sem tűnik ez, hiszen megszokta már, ebben él 19 éve (mindketten 19 évesek vagyunk). Gondoltam arra, hogy türtőztetem magam addig, amíg majd össze nem tudunk költözni, vagy arra hogy kitálalok a barátomnak az anyjával való érzéseimről. Itt attól félek, hogy vége lesz a kapcsolatunknak ha anyukával összeveszek és oda nem megyek, ő meg nem érti meg miért utálom az anyját. De akkor jobb ha ez kiderül hamar és legyen vége minél hamarabb, nem?

Ti mit tennétek? Nagyon imádom a párom, semmi probléma kettőnk közt, de itt az az átokfajzat anyuka.. 😞


2017. nov. 12. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

fuss

tapasztalat, én már hozzá mentem a páromhoz, de esküszöm, ha tudom valójában milyen a családja, egyből szakítok vele...

Anyós, após nálunk mindenben jobb vagyok, mert van pénzem mentalitású. Neked mosolyognak, de közben mindig van valami gúnyos megjegyzés. Párom félrelépett, erre anyósomék engem hibáztatnak. Ja és lassan 10 éve vagyunk együtt ők mégsem változtak.

Hidd el nem akarod az életed végéig nézni a drága anyóst, pláne úgy hogy a fia ekkora anyuci pici fia. Ez nagyon sok energiába kerül és így utólag megmondhatom nincs az a szerelem ami megéri.

2017. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
nincs az a szerelem ami miatt EZ megéri- akart lenni
2017. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%
Kicsit nézz magadba
2017. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nézzek magamba?
2017. nov. 12. 18:07
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
19 éves vagy, nem tanulsz, nem dolgozol, el vagy szállva attól, hogy van egy érettségid, egy nyelvvizsgad meg egy jogosítványod. Ha nem csinálsz semmit, egyértelmű, hogy lustának tart,pláne hogy náluk se segítesz. Nem kötelező hozzájuk járni, szerintem kaphajtatok magatokat, mehettek dolgoznom koltozhettek albérletbe, ahol senkiben szól bele az életetekbe
2017. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó úgy értette, hogy egy szemtelen hülyegyerek vagy, aki szidja a jóóóó anyukát, aki egy szentlélek :D


Én meg azt mondom, zakíts. Nem vagy köteles senkitől eltűrni, hogy leszóljon.

2017. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

6,


Nem gondolom hogy tökéletes az anyós jelölt, de a kérdező olyan dologba köt bele, amihez semmi koze:"folyamatosan ruhákat vásárol, de már annyi van neki hogy nem fér a házban se" és nem tűnik fel neki, hogy Anyosnak van igaza pl a semmittevés kérdésben, igaz lehetne kicsit diplomatikusabb is

2017. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, nem vagyok elszállva sem az érettségimtől, sem a jogsimtól. Sokat készültem az egyetemre, és az, hogy nem tetszett, talán nekem a legnagyobb csalódás, és a legrosszabb, hogy amit szerettem volna csalódnom kellett benne. De ezt is leírtam, hogy szakot fogok váltani, csak mivel szeptemberben indul a képzés, így nem tudok most járni..nem fogják elindítani nekem most😃 Szóval emiatt nem tudom mi baja, és hogy miért tűrik el ezt a szüleim? Talán azért mert szeretnek és nem erőszakolnak rám olyat amit nem akarok. Ellenben a párom anyja, akinek joga sincs ezekhez szerintem..
2017. nov. 12. 18:16
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Az anyósod csak azt látja, hogy még egy évig csak henyélsz, és mások tartanak el!
2017. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem henyélek, mert hogy ez így jött össze, csinálom a felsőfokú nyelvvizsgát. Plusz ami a legfontosabb, ami miatt a szüleim is engedik ezt nekem, hogy van egy súlyosan sérült nővérem, akit anya itthon nevel, de ő egy ember igen kevés rá, és anyukámnak az hogy kicsit itthon vagyok és besegítek neki nagy dolog. Tudniillik anyu sosem tud menni sehova, 0-24ben itthon van és ezáltal sokszor én vigyázok nővéremre, így anyu ki tud mozdulni. Nővérem nem jár nem beszél, és epilepsziás.. és ezt mind tudja a párom anyja, de nem érdekli..
2017. nov. 12. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!