Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vicces, poénos, kedves anyós-s...

Vicces, poénos, kedves anyós-sztorik?

Figyelt kérdés
Itt állandóan szidják az anyósokat, gyakran jogosan, de gondoltam most írhatnának olyanok, akiket jófej anyóssal áldott meg a sors. Van valami jófej/aranyos/vicces sztoritok az anyóssal kapcsolatban? Szívesen olvasnám. :)

2017. nov. 23. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Anyósként is szabad írni? Kívülről talán nem olyan vicces, de nekem nagyon tetszett.

Az történt, hogy a fiam kocsija kb. közvetlenül a nászútjuk után bekrepált. Férjem eléggé konyít a dologhoz, szóval első körben őt hívta fel, ha nem sikerül, majd akkor visszük szerelőhöz-alapon.

Kicsit hosszabbra nyúlt a dolog, mint gondolták, kb. reggel 9-től du. 3-ig szenvedtek... hív a férjem, hogy át tudok-e ugrani a márfrancsememlékszikmivel, amire szüksége lenne. Persze.

Megyek be a kapun, mire a következő kép fogad: a férjem és a fiam az autó alatt/mellett görnyednek, látszik, hogy épp nagyon benne voltak valamiben, de éppen ijedten néznek az újdonsült menyemre, aki konkrétan fakanállal a kezében, csípőretett kézzel osztja őket, miszerint “nem hiszem el hogy még mindig nem vagytok éhesek délután 3 van és reggel óta nyomjátok, meg van terítve az asztal, kész a kaja, most azonnal hagyjatok itt mindent és nyomás ebédelni, mielőtt összeestek itt nekem!”

Ha addig nem csíptem volna, ezzel a jelenettel végképp belopta magát a szívembe. x) Egy másik nő a családban, aki épp ellentmondást nem tűrően kajálni parancsolja az “uram” (aki ezután fülét-farkát behúzva sunnyogott a konyhába a fiammal együtt xD) Furcsa, de számomra nagyon vidám látvány volt. :D

2017. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
:)
2017. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
#első Ez nagyon tetszett! Jót mosolyogtam rajta! :)
2017. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Az ėn anyósom azt mondta a fiának,hogyha ő nem tart meg akkor magához vesz ės leszek az ővė.😊
2017. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Kedvesem balkezes, én is.


Valamit segítettem anyukájának összevágni a konyhában, egyszer csak:

- Te is balkezes vagy?

- Mondom, igen.

Mire ő mosolyogva:

- Akkor nagy eséllyel a gyerekeitek is azok lesznek.


Ahhoz képest, hogy most találkoztunk harmadjára, aranyos volt tőle.

2017. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Az én sztorim nem vicces, nem poénos, de nekem nagyon kedves...

Első gyermekem születése után az anyósom nevelési tanácsokat osztott meg velem, én meg csak annyit mondtam, hogy én máshogy szeretném. Azonnal abbahagyta a témát, nem szólt bele az immár 3 gyerekem nevelésébe.

DE kb. tíz évvel később (!) azt mondta, hogy "Kislányom, neked volt igazad, de jó. hogy nem hallgattál rám!"

Mindig is szerettem és tiszteltem az anyósomat, de ettől kezdve még inkább, mert elismerte az igazamat, egyenjogúként bánt velem. Ki tudta mondani ezt a mondatot, bár senki se kérte vagy várta el.

2017. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Anyóssal, apóssal, pàrommal mentünk valamerre kocsival. Meg kellett àllni tankolni. Pàrom nem tudta kinyitni a tanksapkának a fedelét vagy mit. Az a kulcsos ajtó. (nincs jogsim) Azt hitte beszorult, szólt apósnak h segítsen. Neki se megy. Anyós kiszàll és egy laza mozdulattal kinyitja. (Neki sincs jogsi) Nem volt beragdva csak a màsik irànyba nyílik :D Ràzott a röhögés. Mellesleg a kocsi kb 10 éve megvan. Nem tudom hogy mit bénáztak aznap...
2017. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekre gondoltam, jó volt olvasni! :) Mindenkinek ment a zöld, és persze jöhet még. ;)
2017. nov. 25. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem konkrét vicces sztori, de nagyon kedvelem a leendő anyósékat, mindig olyan közvetlenek velem, pedig tudom, hogy a páron anyukája egyébként nem egy exteovertált, barátságos személyiség, de velem mégis az. Nagyon szeretem őket :)
2017. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
már vagy 15 éve voltunk házasok,mentem este haza,látom az asszony lehajolva épp a nappalit mosta fel.úgy begerjedtem a látványtól,gatyát le, szoknyát fel,jól megdöngettem!mikor fel állt, és megigazította a ruháját, akkor láttam ,hogy az anyósom az!fogtam a fejem és örjöngve kértem számon tőle, hogy "de hát mama, miért nem szólt hogy maga az!"-mire ő:"fiam 15 évig ne szóltam , miért ponnt most szóltam volna"?
2017. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!