Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Életembe nem voltam ilyen...

Életembe nem voltam ilyen szituban!? Valaki?!

Figyelt kérdés

Tehát röviden összefoglalom!

Ma történt hogy apósom (aki amúgy eddig egy normális embernek tunt) ramnyomult.. folyamatosan a szexet hajtotta nekem meg hogy fekudjek le vele.. Persze én visszautasítottam meg elmondtam neki hogy ez még se forduljon többet a fejébe meg hogy milyen dolog ez már?! (De tényleg milyen dolog ez?!) Persze ezt anyósom meghallotta es mivel anyósom magyarul utál meg nem jövünk ki egymással már délután azt hallgattam hogy ha majd elmondja a fiának akkor mi lesz meg hogy apósom akkor jöjjön hozzám meg hogy ezt én ilyen nyálas hangon mondtam holott nyomatékosan beszéltem aposommal.. (Persze én nem voltam bent mikor mondta csak hallottam, előttem nem is mondta).. meg párom unokatestvérével is veszekedett hogy mennyire jol elhulyeskedunk.. egyértelmű hogy páromnak elmondom mi történt abban a pillanatban hogy este hazajon a munkából viszont nem tudom hogy fog rá reagálni.. családi perpatvart sem akarok de azis jó lenne ha ilyen nem történne meg megegyszer.. Még ki kell bírni velük 1honapot hogy el tudjunk költözni innen..

Mit tennétek a helyemben?

Ezek után nemis szeretnék velük egy fedél alatt élni. Egyszerűen elegem lett.. Vannak kisebb nagyobb viták anyósommal de ezzel teljesen kiboritott..

A hülye válaszok nem érdekelnek..


2017. dec. 1. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy percet se többet velük,ha tényleg nincs más megoldás,akkor fogcsikorgatva vvalahogy kihúznám makd a kapcsolatot egyenlőre biztosan minimálisra redukálnám.Se anyós se após nem 100as.

Igyekezz,hogy te mondd el előbb és ne a párod anyja adja elő másképp

2017. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm így tervezem.. Mert ha bármi van rögtön máshogy adja le.. Szeretném elkerulni az ebből keletkező oltári balhét
2017. dec. 1. 20:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett, érdekelne a történet.
2017. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Ketten vagytok nem birtok elkoltozni?!
2017. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Normális ember ilyet nem mond basszus!! Amíg ott lennék, a maradék időben hozzájuk se szólnék, csak ha nagyon elkerülhetetlen. Sajnos sok ilyen beteg farok van. De a nő se százas..

Persze mondd el a párodnak, úgy a legtisztább.

2017. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De eltudunk költözni épp azt intézzük.. Csak ez nem ilyen egyszerű.. Mi is azon vagyunk hogy minél hamarabb menjünk de ez még max egy hónap..
2017. dec. 1. 21:04
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmondom
2017. dec. 1. 21:06
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjad, ez valami szerencsétlen fsz, ide jár kiélni a nyomorát, máshol is okádja a hülyeségeit.

Majd kíváncsi vagyok én is, mi lesz ebből a dologból.

2017. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne! Szoktak mondani hogy nagy az Isten állatkertje....

Megirom mindenképp mi lesz belőle..

2017. dec. 1. 21:15
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Lehet értelmetlen a kérdésem de szüleidhez nem tudnál addig is visszaköltözni, vagy valami jó ismerőshöz akár egyedül is arra az egy hónapra?Én ezek után biztos nem bírnám ott ki,legalábbis azon lennék,h. minél kevesebbet legyek "otthon".Ha elköltöztök az biztos,h. többet feléjük se néznék..Szegèny párod is,mekkorát fog csalódni a szüleiben..Egyszer én is hallottam már hasonlót egyébként (csak ott anyós-vej felállás volt),de ott egytől-egyig mindenki olyan agyhalott volt,azoknak szerintem fel se tűnt,hogy ez gáz.Nem kicsit.
2017. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!