Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ilyen szinten...

Szerintetek ilyen szinten beleszólhat az életembe?

Figyelt kérdés

Fél évre hazaköltöztem a szülõi házba, hogy nyugodtan felkészülhessek az államvizsgáimra. Úgy tûnt eleinte, hogy jó a döntés, aztán Anyám elkezdett beleszólni a privát dolgaimba elég rendesen. Már korábban is piszkálta a párkapcsolataimat, ha neki nem tetszett adott esetben a választásom. Most meg szinte rám tapad, hogy biztos nem oda megyek, ahová mondom, vagy miért megyek ide vagy oda stb. (Hozzáteszem, senki nincs az életemben.)Mindezt úgy teszi, hogy közel vagyok a harminchoz, és csak ideiglenesen vagyok otthon. Magyarul azzal cseszeget, hogy ne legyen senkim most, amíg le nem teszem a vizsgáimat. Mintha ezt csak úgy tudná irányítani az ember...

Amúgy a Szüleim nagyon jó emberek, de fura módon mintha mindig bûntudatot akarnának bennem kelteni, ha van pasim.

Mit gondoltok errõl?

Köszönöm.

27/N


2017. febr. 10. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha ott laksz, akkor akár van joguk, akár sem, beleszólnak, ha ilyen tipusúak.
2017. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Én 27 évesen még véletlenül sem költöztem haza, pedig jó magam is akkor államvizsgáztam..
2017. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Költözz el, amint lehet!
2017. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Olyan típusúak, és nagyon zavaró.

Megkérdezte, hogy miért megyek szoláriumba(!), merthogy nem szoktam, és biztos találkozni fogok valakivel.

2017. febr. 10. 20:20
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Mielőtt elköltöztél is ilyen volt? Ha igen akkor szerintem számíthattál volna rá hogy ha vissza költözöl is ilyen lesz. Lehet hogy te felnőttként tekintessz magadra de neki még mindig a kicsi lánya vagy.
2017. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az a helyzet, hogy mindig beleszóltak a magánéletembe. Elõbb-utóbb mindenkiben találtak hibát, én meg sokszor hallgattam rájuk, azt gondolva, õk biztos jobban látják. (Az egyik exbarátomat semmire nem tartották, most meg a Miniszterelnökségen jogász.)

Szerettem volna, ha mindig normális és szoros marad a kapcsolat a Szüleimmel, de kivitelezhetetlennek tűnik most...

2017. febr. 10. 20:28
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

1) Ha eddig ilyenek voltak, most miért lepődsz meg?

2) Miért költöztél haza? Az államvizsgára nem fél évig készül az ember...

3) Miért nem vagy képes velük kommunikálni és elmondani, mi bajod?

2017. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

OFF

.

"Az egyik exbarátomat semmire nem tartották, most meg a Miniszterelnökségen jogász."

.

Akkor igazuk volt. :-)

2017. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7:

Mindig kommunikáltam Velük nyíltan, de náluk az nem nyerő.

Felajánlották, hogy cuccoljak haza, és készüljek fel, én meg elfogadtam.

Aztán rájöttem, hogy egy h.lye voltam, 18 éves koromtól tõlük függetlenül éltem, itthon és külföldön is.

2017. febr. 10. 20:38
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Felkészülés nem vesz el több időt, mint 1 hónap.

Na már most 1 hónapig pasi nélkül ki lehet bírni.

Ennyire egyszerű, és mehetsz el.

2017. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!