Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párod szülei előtt?

Párod szülei előtt?

Figyelt kérdés
Mennyire vagy szégyenlős párod szülei előtt? Eseleg ők előted? Mi a normális?

2017. dec. 17. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
De milyen szempontból szégyellős? Nem mutogatom magam, hiszen semmi okom nincs rá, de mondjuk a velem egynemű rokonaival simán átöltöznék egy légtérben.
2017. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előző hozzászólóval. Strandra is simán megyünk együtt, nem ciki. De nyilván meztelenül nem mutatkozunk egymás előtt soha. Meg fehérneműben sem szoktunk mászkálni. (Lehet elkezdeni a vitát a fehérnemű és a fürdőruha közti különbség miatt :D)
2017. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanannyira mint idegenek előtt.
2017. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Páromnak elég laza anyukája van, fürdőruhában kicsit sem érzem magam feszélyezve előtte ha a környezet indokolja, nem fogok nagykabátban ülni a balatoni nyaralóban 40 fokban mert jaj meglátja a hasamat. De amikor náluk aludtam, volt már olyan is hogy reggel összetalálkoztunk, rajtam meg a fia alsója és pólója volt, mert nem volt nálam alvós cucc. Szándékosan nem ülnék le vele mondjuk a konyhában ilyen szerelésben, de ha már így alakult nem fogok kiakadni. Ő előttem se gondolnám hogy sokkal szégyellősebb lenne, láttam már fürdőruhában és pizsamában.
2017. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Ők szoktak előttam alsőgatyában / bugyiban és melltartóban járkálni / fel-levetkőzni, de én nem szeretem ezeket intézni előttük, úgyhogy vagy a fürdőszobában, vagy párom szobájában szoktam.
2017. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!