Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok ehhez?

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy most karácsony miatt vannak ennyire meghülyülve az emberek, de én már kínomban csak röhögni tudok ezen.

Szóval férjem heves vitába került az anyjával a napokban, amit e-maileken keresztül bonyolítottak le, amiben az anyja válaszaiban megjelölt engem is címzettként és az ÉN édesanyámat is. Csakhogy ezekben az e-mailekben engem is a szájára vett, és szapult a fiának, hogy én mennyire nem hozzávaló lány vagyok, mindezt úgy, hogy elküldte nekem is és az én édesanyámnak is :D Én csak csendben olvasgattam az e-maileket, nem szóltam bele, se édesanyám, ő is csak olvasta, de nem válaszolt. Most komolyan, mit képzel az ilyen ember vagy mit gondolhat? Normális az ilyen? :D

Úgy nekem ez eddigi évek során nem tűnt fel hogy nem kedvel, nem mondom hogy puszi pajtások voltunk az anyóssal, de nem volt különösebb gond, jól el tudtunk beszélgetni. De ezek után az e-mailek után úgy érzem az eddigi évek csak képmutatás volt. Főleg, hogy én úgymond jobb módú családból származom mint férjem, úgy jöttünk össze hogy nekem már volt saját lakásom, ahova össze tudtunk költözni stb. Háztartást vezetem, mellette dolgozom. Rossz szót rájuk soha nem mondtam. Nem értem mit kéne még letennem az asztalra ahhoz, hogy egy ilyen nőnek "megfeleljek".



2017. dec. 20. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

"Kedves anyuka!

Elég figyelmetlen volt, és megkaptam én is a kedves levelét. Köszönöm, hogy kimutatta a foga fehérjét, én ezennel a kapcsolatunkat lezártnak tekintem. Üdv: XY"


ÍGY.

2017. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csattanó hogy a férjem megjegyezte neki hogy ugye tudja hogy mindent megkapok én is, azt válaszolta rá, hogy ó tudja hát direkt jelölt meg engem és anyámat is! :) Ilyen a jó anyós!
2017. dec. 20. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát, igen, valami olyasmire gondoltam én is mint amit 1-es írt. Ha már "levelet kaptál" a kedves anyóstól, illik válaszolni.
2017. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy direkt kaptátok meg ti is a leveleit? Akkor mégse reagálj. Alighanem csak erre var. Ezesetben levelíras nélkül szüntess be, vagy szoríts a minimumra vele mindenféle kapcsolatot.
2017. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Akkor itt le lehet zárni az anyóssal való kapcsolatot. Párod majd látogatja ha akarja.
2017. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Se én se anyum nem reagáltunk még semmit. Egyelőre csendben vagyunk, mindketten meglepődtünk ezen a dolgon, erre nem számítottunk.
2017. dec. 20. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Ebben az esetben is remek karácsonyi ajándék lehet a kegyeleti előtakarékossági kötvény. ;)

Mellékesen küldj neki pár linket idősek otthonáról, elfekvőkről, e-mailben: melyiket óhajtja választani, mikor segítségre szorul?

2017. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Ne reagálj semmit semilyen provokációra - arra vár.

A fiával kezdett veszekedni, oldják ők meg.

Amig ti ketten rendban vagytok, addig minden OK.

2017. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!