Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok ehhez, nem...

Ti mit szólnátok ehhez, nem felháborító egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ma jön anyósom a fiamhoz, ami eleve meglepő mivel csak hétvégén ér rá mert dolgozik. De pár percre ellógot hogy beugorjon. Érdeklődjön hogylétem felől mivel babát várok. Ez eddig oké is lenne. Csakhogy a megkérdezésem nélkül kijelentette hogy pénteken jön a gyerekért és viszi el. Ez egy kicsit felhúzott. Nem azért mert nincs el tiltva, minden vasárnap ott van egész nap és havonta egy szombatot ott is alszik. De talán mégse így kéne hanem azért előtte megkérdezem hogy ugyan nem lenne e baj ha pénteken jönne a kicsi hozzánk, nem terveztek e aznapra semmit? Párom még nem is tudja. Ő is dolgozik és utálja ha nincs itthon a fia mikor haza ér.
2013. szept. 18. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Azt még írd meg kérlek, hogy hová szeretné vinni. Mert nem mindegy, hogy dokihoz kivizsgálásra, vagy játszótérre játszani.


Egyébként gáz, hogy nem kérdezi meg ráértek-e egyáltalán.

2013. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten! Na bumm, ha programotok van, akkor mondani kell. Ennyi
2013. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem az van, hogy pénteken odaállít, hogy akkor ő most elviszi a fiadat, hanem kedden szólt, hogy pénteken elvinné. Ha nem jó, mondd meg neki.

Lehet, arra gondolt, hogy jól esne neked egy kis pihenés, ezért elviszi a fiadat, akkor ő is tudna unokázni, te is ki tudnád magad pihenni, esetleg kettesben lehetnétek a férjeddel. SZerintem ebben semmi felháborító nincs.

Rendeben van, hogy a hormonok játszanak, de azért ne legyél hárpia.

2013. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Szörnyű, foglalkozik az unokájával és úgy gondolja, nem kell engedély mindenhez három példányban, írásban, bírósági pecséttel.

Gondolom te meg csendben tűrtél, aztán kiírtál ide egy ilyen jó kérdést, ahelyett, hogy megjegyezted volna neki, hogy örülnél, ha legközelebb előre szólna, akkor úgy szervezitek az időbeosztást. Gondolom úgy gondolta, hogy ha van programotok, akkor szólsz, és átszervezi. Ne hisztizz mindenen szerintem, egyszerűbb lesz az életed.

2013. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó az értelmes választ. De nem élek ilyen lehetőséggel. Egyébként nem szoktunk anyóssal veszekedni, csak nem tetszik neki mikor nemet mondunk mert azt hiszi mindenben ő dönt és sokszor engem vagy a férjem elfelejt megkérdezni róla. Nem ez az első eset hogy önkényesen a férjem vagy az én megkérdezésem nélkül vinné a gyereket, oda hozzájuk. Persze nem baj mert vasárnap ott van nála de azért azt ne felejtsük el hogy a gyereknek vannak szülei is akik eldöntik mikor hová engedik el.
2013. szept. 18. 13:41
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem utolsónakc szólt. Egyébként látom megjöttek az anyósok. Azért nem hiszem hogy olyan nagy kérés lenne ha elvárnám hogy megkérdezze el engeded e a gyereket pénteken vagy legalább annyit hogy elszeretném vinni, és nem pedig kijelentené hogy márpediglen pénteken jövök és viszem a kicsit. Egyébként meg azt mondtam neki nem tudom mi lesz még péntekig majd meglássuk. Egyébként ha olyan lennék akkor nem engedném el hétvégente egész napra reggeltől estig és havonta ott aludni. Egyébként 2 éves a kicsi.
2013. szept. 18. 13:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az anyossagtol meg messze vagyok, 9 eves a gyerekem :D De epeszu ember csak annyit mod ilyenkor, hogy "bocsanat anyuka, meg nem tudom hogy Pisti tervezett e valamit pentekre, majd odaszolok, hogy jo e nekunk" es nem haborog feleslegesen a semmin. 2. voltam
2013. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is volt olyan, hogy azt mondja, hogy elviszem a gyereket sétálni. Az ember azt várná el, hogy megkérdezze, hogy elviheti-e és nem kijelenti, hogy viszi. Megértelek, nekem is rosszul esik, ha meg szólok, hogy ez nem így működik, akkor megsértődik mindenki.
2013. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenből nem kreálnék problémát magamnak. Maximum megmondanám, anyuka viheti a gyereket, mert éppen nincs programunk, de kérem, legközelebb legyen szíves előre szólni, ha programot szervez, mert lehet, hogy így keresztbe szervezzük, az meg senkinek nem jó. Ezt normális ember megérti. De nem kell most puffogni. Mondd el neki, hogyan szeretnéd.
2013. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Egy újabb unatkozó otthonülő anyuka... De ha az anyós nem vinné el, akkor meg azt írná ki, hogy "Utálja a gyereket az anyósom, mit tegyek?"

Szánalmas, hogy az ilyeneknek semmi se jó...

2013. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!