Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utálhat engem az anyósom?

Miért utálhat engem az anyósom?

Figyelt kérdés
Már lassacskán 3 éve vagyok egyutt a fiával (18vagyok), de amióta ossze jöttünk azóta utal engem. Amikor náluk vagyunk, akkor segítek ahogy tudok, mosogatok, osszepakolom a fia szobáját , főzök is ha kell, próbálok segiteni. Aztan nemrég vittünk neki sütit tőlünk, erre az volt a reakciója hogy vigye es egye aki hozta (mert tudta hogy tőlem van) . Most meg az zavarja ha náluk vagyunk es megmondta hogy nem tetszik neki hogy en vagyok a barátnője a fiának. Nem esik nagyon jól. Mit kellene csinálnom hogy el fogadjon?

2017. dec. 29. 17:30
1 2
 11/20 Gábor t ***** válasza:
100%

Szia, barátokat választhatunk, rokonokat nem.

Szinte minden autóban van anyós ülés.

Fogadd el, hogy nem fogad el, nem vele tervezed a jövőt.

Legyél vele kedves, akkor is ha ő nem az veled

És előre is boldog uj évet kívánok. :)

2017. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok inkább nálatok lenni, én nem akarnék olyan helyre menni ahol nem látnak szívesen.
2017. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt mi nem tudhatjuk, miért nem kedvel téged, ezért vagy megkérdezed tőle, ahogy írták már, vagy megkéred a pasidat, hogy egyszer terelje úgy a témát és kérdezzen rá ő. Talán neki még őszintébben meg is mondja.

Mondjuk nem értem, minek mész oda. Nem szívesen látott vendég vagy ott, ne erőltesd ezt a dolgot és ne járj oda!

2017. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lógjatok nálad.
2017. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet. Párom apjának új felesége gyűlöl, bár a páromat és a 2 éves kislányunkat se szereti. Nem adtunk rá okot. Mi lekorlátoztuk a találkozások számát emiatt. A szomszéd utcában laknak, de évi 3x találkozunk velük családi összejöveteleken. Gyűlölni valakit kimerítő és sok energiát elvesz az embertől, teljesen badarság. Neki rosszabb ezt sose felejtsd el, biztos nem boldog ember. Légy vele kedves, de kerüld a társaságát.
2017. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

"Gyűlölni valakit kimerítő és sok energiát elvesz az embertől, teljesen badarság. Neki rosszabb ezt sose felejtsd el, biztos nem boldog ember. Légy vele kedves, de kerüld a társaságát."

Itt a pont. Magukat betegitik.Ezek nem boldogok,és kivetitik másokra a saját nyomorukat.

2017. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

Semmit,mert SOHA nem fog elfogadni, ha szülsz gyereket, akkro sem.

Gyűlöl, ez van... Nem kell odajárni.

2017. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
44%
Azért gyűlöl, mert vagy. SOHA nem fog elfogadni.
2017. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd a francba . Menjetek máshova, keruld. És mindenek előtt mondd a pasidnak hogy beszéljen vele.
2017. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%

Suli utan ha dolgoztok koltozzetek ossze, eleg egy kis lyuk is kettotoknek. Akkor majd utalkozhat nyugodtan


En nem mennek olyan helyre ahol nem szivlelnek. Lehet nalatok is vagy mashol talalkozni

2017. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!