Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan vagyok-e dühös amiatt,...

Jogosan vagyok-e dühös amiatt, hogy anyósom csak azóta keres, mióta kismama vagyok?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok (32 éves). Anyósom soha nem kereste velem a kapcsolatot, de azt elvárta, hogy mi rendszeresen látogassuk, és mindenkinek azt mondta, hogy szeret engem. Ha a fiával párkapcsolati gondjaink voltak, azt mondta, nem szól bele, ez a mi dolgunk. Bezzeg mióta teherbe estem, folyton ír de csak annyit kérdez, hogy meddig dolgozom még, és hogy mozog-e a baba; ezen kívül semmi más nem érdekeli! 4,5 fél év után 1 hónapon belül kétszer is meglátogatott, azelőtt egyetlen egyszer, mivel szóvá tettem, hogy igazán felkereshetett volna az otthonunkban; ill. hogy néha ő is érdeklődhetne felőlem (Azt válaszolta, hogy én vagyok a fiatalabb, nekem kell) Most 30 km a távolság köztünk, de volt időszak, mikor pár háznyira laktunk egymástól , ha beteg voltam, vagy épp kikészültem idegileg a fia miatt, még akkor sem érdeklődött, egyszer jött be...a kutyához :( Sajnos azonnal ideges leszek, ha ír és meg akar látogatni; inkubátornak, béranyának érzem magam, és nekem most nem hiányzik ez a felfokozott stressz! Annyira bosszant és fáj, hogy megbeszélni sincs kedvem vele! Szerintetek túlreagálom vagy jogosan vagyok dühös? Bocsi, hogy hosszúra sikerült (lehetne még részletezni)

2017. dec. 7. 23:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem túlreagálod.

Szeretnél jó kapcsolatot az anyóssal? Itt az alkalom! Ha késve is, ha a gyerek miatt is, de most még van esély jó viszonyt kialakítani, használd ki! Jól fog jönni, ha van nagymamája a gyereknek.

Nem akarsz vele kapcsolatot, nem hiányzik? Hajtsd el, mondd meg neki, hogy nem vagy rá kíváncsi! Vérig fog sértődni, de utána garantáltan nem keres többet - és ha egyszer ez a cél...

2017. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
15%
Szia szerintem teljesen jogosan vagy dühös. De jön au unoka úgy hogy innentől kezdve nem vakarod le magadról(nálunk is ilyesmi volt a helyzet 1 éve azóta levakarhatatlan) de azért nyugodj meg és probáld megszokni mivel sokat fogod látni nyugodtan írjál neki jól fog neki esni sztem ennyi nekem ez bevált csak játszd a jópofit és hidd el ha megszületik a kicsi sok hasznos tanácsot tud majd adni😊😊
2017. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Ne itt hisztizz, növessz gerincet és beszéld meg vele a gondjaid, ahogy felnőtt emberek szokták.
2017. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

" Ha a fiával párkapcsolati gondjaink voltak, azt mondta, nem szól bele, ez a mi dolgunk"

Ez teljesen normális! két felnőtt ember oldja meg a párkapcsolati problémáját, vagy szakítson, ha nem megy, nem kell az anyuka ehhez.


"vagy épp kikészültem idegileg a fia miatt"


Szegény gyerek. Egy hisztigörényhez születik.

2017. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
(n+1). kismama hiszti
2017. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Anyósod nem az anyád, szerintem normális, ahogy viselkedett. Szóval az sokkal jobb, ha nem tolakodó.

A fiát ne kritizáld előtte, azt te se szeretnéd, ha fiad lenne.


SZerintem neked most más bajod van, csak anyós jött szembe. Próbálj lazítani az utolsó hetekben.

2017. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
93%
Minek szülsz olyannak, aki rendszeresen idegileg kikészített? Előre sajnálom a gyereket.
2017. dec. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

Tulreagalod es hisztizel.

Az anyosod miert szolna bele a parkapcsolati problemaitokba?


A hormono miatt hisztizel, de probald visszafogni magad, amig valakit nem akasztasz teljesen ki a hulyesegeiddel.

2017. dec. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Amugy minek szulsz, ha ilyen xar a kapcsolatotok?
2017. dec. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Egyszerűen egy h.ulye hisztis nő vagy remélhetőleg csak a hormonok miatt.

Utald csak anyosod aztán majd ellened fordul....ahogy írtál a kapcsolatrol a pároddal, nem valószínű hogy melletted állna. Itt a lehetőség hogy normalizald anyossal a helyzetet....

2017. dec. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!