Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek az anyósommal ha...

Mit tegyek az anyósommal ha mérgező szülő tipus es a kapcsolatunkra illetve a saját egészségemre is kezd kihatni?

Figyelt kérdés

Barátommal mar hosszu ideje egyutt vagyunk,es minden tökéletesen működik a kapcsolatunkban az anyját leszámítva. Heti szinten előfordul hogy a barátom veszekszik vele,általában a semmin. Mostanában jottem ra hogy mérgező szülő tipus lehet,es ahogy utanna olvastam be is igazolódott a gyanúm. Az elso probléma az volt hogy a baratom miert jár olyan lánnyal aki idősebb nála. Igazából az anyja az a fajta aki teljesen racuppan a fiára es nem hagy neki semmi személyes teret (volt példa arra hogy átkutatta titokban a fia telefonját vegul mérgében kitorlte az összes kozos kepunk), egyfolytában arrol kérdezi a Fiat hogy van-e mar szexuális életünk,es mindig érvel hogy mit miert nem kene meg csinálnunk,ezek miatt nem engedi el sehova sötétedés utan pedig mar reg nem 12 évesek vagyunk,meg hozzank se engedi atjonni aludni vagy kirándulni egy egynapos kiruccanásra. Balhézik ha a fia nem tolt vele eleg időt vagy ha épp olyan ajándékot vesz neki nevnapjara,karáncsonyra (meg mikulasra is) ami neki épp nem tetszik,de arra féltékeny ha en ajándékot kapok. Lekezelő vicceket mondd ra amikkel megalázza,es teljesen ugy kezeli mintha a pasija lenne a fia. Mindemelett nekem mindig jopofizik ha ott vagyok,pedig nem szeretek nagyon oda járni,aztan a hátam mögött szid engem a fiának es engem okol amiatt hogy “megromlott a kapcsolata” a fiával,pedig en soha semmit se csináltam azon kivul hogy tűröm ezeket a dolgokat,barátomnak meg azert rossz mert két tűz kozott van. Engem mar kezd mentálisan tönkre tenni az anyja,volt hogy pánik rohamot kaptam egy újabb balhe miatt es sokszor szorongok,pedig elotte ilyenekre soha nem volt példa,nagyon pozitív es vidám tipusú ember vagyok általában, aki nem törődik a lehúzó véleményekkel,de ezt mar en se vagyok képes elviselni. A párom nem akarom elhagyni mert nagyon különleges kapcsolat nekem,es nagyon sokat is er,olyan mintha megtaláltam volna a masik felem. Mindig küzdünk az anyja ellen de semmi se válik be,mert az anyja mindig ugy alakítja a helyzetet hogy neki legyen jo,es mi meg a sarokba vagyunk szorítva.

Nagyon örülnek nehány hasznos tanácsnak olyanoktól akik voltak mar hasonló helyzetben,vagy bárkitől aki tud segiteni,mert kezdek nagyon kétségbe esni mar:( a válaszokat előre Koszonom!

19/L



2018. jan. 6. 23:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
Hat, ezert kene ferfiakkal egyutt lenni, nem pedig kisgyerekekkel...
2018. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
*6os kérdezőnek : igen meg gimisek vagyunk,nagyon reg óta ismerjük egymast,es igazából en nem nagyon alakítottam at a terveimet miatta olyan szempontból,hogy mind a ketten Francia országban szeretnénk tovább tanulni,ugy hogy pont jol jöttünk egymásnak,mert igy lesz kivel kimenni oda es nem egyedul mennénk. Csak sajnos erre meg 2,5 evet kell varni es ezert olyan nehez mert heti szinten nagyon kicsinal engem is meg ot is a balhe. Hiába,pedig Szegeny mindig értünk küzd,de van hogy semmivel se lehet meggyőzni az anyját..
2018. jan. 7. 09:56
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Francia országban tovább tanulni...


Előbb tanulj meg magyarul inkább...

2018. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Figyu. Miért kell neked megjelenned "anyósnál"?? Nem járj át. Pont. Ha meg a "férjed" felnőtt majd változtat ha akar. Te SEMMIT nem tudsz tenni.
2018. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mert igy lesz kivel kimenni oda es nem egyedul mennénk.

Na az ilyen kapcsolatnak sincs nagy jovoje. :O

2018. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek vagytok még fejben. Lehet kicsot okosabb lanykat var el a fia melle, nem egy Francia országosat :D

Bocs nem hagyhattam ki :D

Anyosrol akkor beszelunk ha mar hazasok vagyunk. Te kerlek aranyom még a menye se vagy... :D

Amugy meg szakitani kell es kesz. Van sok pasi a vilagon..

2018. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velünk is.. anyósom úgy csinált mintha a fia a párja lenne. Eleinte nem szóltam de amikor már nem volt magánéletünk (még náluk laktunk) betelt a pohár.. fogytam 6honap alatt 14 kilót.. És ez mind anyós miatt.. napi szinten ivott/iszik és elvárta hogy én meg az egyetlen szem drága fia itassuk és eltartsuk. Nem beszelve arrol hogy folyamatosan szét akart minket szedni. Kitalalt minden félét hogy szakitson velem a fia.Persze amikor már nem bírtam idegileg kiosztottam megmondtam neki hogy hova mehet és hogy vegye fel a s*ggét menjen el dolgozni és vegyen magának itókát. Erre én lettem beállitva a sz*rnak a fia szemébe hogy én mit gondolok magamról ő nem szól egy rossz szót se de én kikelek magamból és orditok vele. Persze párom nekem hitt és jól kiosztotta ő is az anyját. Azóta én nem láttam ő mindig mondja páromnak hogy beszéljek vele de nem vagyok hajlandó. Soha többet látni se akarom. Halistennek párom megerti és attól hogy beszél vele egy hónapban egyszer attól bármi van mellettem áll. Ajánlom hogy ha nagykorú lesz a párod akkor koltozzetek össze ha komolyan gondoljátok és ne foglalkozz az anyjával.. Mert ez csak mergezni fog nem csak a fiát de téged is.


22/L

2018. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Kb 1 éve "lakok" a "párom anyával" össze zárva. A szerencse hogy jehova tanuja (szarkazmus) ezért minden este haza küld. Minden este. Hajnali 3 kor is. Ki vagyok tőle. Ha kér valamit már görcsöl a gyomrom. A párom dolgozik. Ő is szenved tőle de még nincs elég pénzünk elköltözni. Szakítani viszont nem fogok mert ő nem tehet róla hogy az anyja egy rossz, gonosz és romlott ember. Ő is gyűlöli. De sehova nem mehetünk. A mi kapcsolatunkat ugyan nem tudja meg rontani, de nagyon sok fejfájást okoz a mindennapjainkban.
2018. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!