Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Te vennél fel hitelt a párodda...

Te vennél fel hitelt a pároddal anyósod és apósod miatt? (8 millió forintról van szó. )

Figyelt kérdés
Felvettek anno deviza hitelt nyaralóra és autóra de eladósodtak.
2018. jan. 12. 10:24
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
88%

Soha, semmilyen okból nem vennék fel hitelt, ezt elég határozottan állíthatom. Extrém ritka esetben tartom jogosnak s olyanba én bajosan kerülök, de még akkor sem akarnám, életem egyik alapvető elvei közé tartozik, hogy nem veszek fel hitelt. Sose leszek olyan gazdag, hogy hitelre jusson, az a helyzet. Ha az ember jól fizető munkájához KELL egy apró hitel, na akkor megéri, hisz rövid időn belül törleszteni tudja, nélküle pedig ráfizet, lehet valami életmentő műtét is...

De mások nem eléggé körültekintő volta miatt a saját kicsiny családom életét veszélyeztetni...

Ha lenne egy csomó pénzem, meggondolnám a segítséget, de ha nekem sincs? Nyilván nem adok a nincsből.

2018. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
6%
Az hogy te "gondolod hogy ez vagy az" az mióta bizonyít bármit? Ennyi erővel én meg azt gondolon hogy nincs igazad. Ergo nincs igazad.
2018. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Van hitelkiváltás, amivel lehet kedvezőbbre váltani, meg lehet próbálni. El lehet adni a házukat, helyette kisebbet venni,el lehet adni a nyaralót-kocsit, de vki már írta, hogy lehet, nincs meg, meghúzni a nadrágszíjat, ilyesmi.

Nem. Kb. soha. (extra anyóssal). ( millió az rengeteg! És mi van, ha nektek lesz szükségetek hitelre, bármi miatt, de azért nem kaptok, mert már le vagytok terhelve miattuk?

2018. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
*8 millió
2018. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
91%
eleve aki autót hitelre vesz, az egy marha.
2018. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem értem, hogy lehet autót (meg nyaralót) hitelre venni.


Ha csóró vagyok, és nincs pénzem autóra, akkor nem veszek. Ha csak fél-egy milliósra telik, akkor nem veszek 5-10 milliósat. Ilyen egyszerű.


Nyaraló meg szintén nem az a létszükséglet ami miatt másokat kellene hitelbe rángatni.

2018. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
#35-36 Maximálisan egyetértek.
2018. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Nem vagyok hülye, hogy eladósodjak mások eladósodása miatt. Minek vették fel, ha nem tudják fizetni? Az ő bajuk. Inkább menjenek ketten az utcára lakni, minthogy felvegyünk mi is hitelt, aztán a végén menjünk négyen az utcára!
2018. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

33, vagyok. Írtam lehetőségekről, és még annyit, hogyha mindenáron segíteni akartok nekik, akkor abban segítsetek, hogy kerestek ilyen megoldásokat DE az ő terhükre, mint a hitelkiváltás, stb., amiket írtam, írtunk. Tehát, hogyha van rá igény, akkor elkíséritek őket néhány bankba, ahol lehet érdeklődni, segítetek meghirdetni a kocsit, házat, neten utánaolvastok milyen megoldások vannak, a megoldást megkeresni segítetek meg ügyintézni, és nem helyettük oldjátok meg, tehát nem vesztek fel hitelt helyettük továbbra sem!


Néhány ajánlat egy helyen, kalkulátor:

[link]

2018. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Főleg meg nem közösen a férjeddel, mindkettőtök nevére, hogy aztán mindketten egyszerre adósodjatok el, ha valami gond van, és mindketten hitelképtelenek legyetek, mert olyan összeg van mindkettőtök nevén! Előző vagyok, és az előző válaszom az egy jó megoldási lehetőség, azt mondom.
2018. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!