Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom kibeszél az anyjának...

A párom kibeszél az anyjának olyan mint ha vele élne egy parkapcsolatot én meg lennek az utolsok kozott avagy " A cseléd " szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyzetbe vagyok ahol az anyos kicsit sunyi. 4 éve vagyok a párommal, és eléggé ki tudtam ismerni az annyát mivel tobbszor is laktam vele . Akkor elkezdem ismét arra szorúltunk hogy ossze koltozzek a lehendőbeli anyosómmal hozzateszem volt egy fogadalmam “SOHA TÖBBET NEM LAKOK ANYOSSAl” legyen az arany vagy ezüst de az élet erre kenyszeritett .na szóval sajnáltatja magát egyfolytába pl neki jaj de faj ez a testresze jaj de fáj az a testrészre . Szol a paromnak vagjon fat a parom mondja neki, hogy mingyar erre ő kimegy fag fat es behozza nagy fulladozva a parom meg jaj de sajnalja szegenyt mivel az anyosom ezt hozza ki belole egyfolytaba a halálaval van hogy ha nem lennek majd mikor meghalok stb. Akarhova menni akarunk az anyát huzgalja magával egy 10 percunk nincs kettesbe . Ha az annya el megy itthonrol mar egy fel ora mulva szalad utánna, wenesbe is menni akartunk de anyuka is jonni akart és inkabb azt mondtam nincs kedvem . Van egy masik eset pl ha en mondom mennyunk moziba az a valsz ra hogy nem ha az annya mondja akkor mar egybol igen :D Ma volt ra egy pelda ossze vesztem a parommal es ha akartam hallani ha nem hallodtam hogy kibeszélt az annyának ! Én nem tudom most velem jár vagy az annyával ? :D véleményeket szeretnék elnézést a helyesirasi hibak miatt gyorsan akartam irni koszonom :) szerintetek ez normalis vagy csak en vagyok hülye ? :D

2018. jan. 16. 21:36
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Kedves hüle ha már ennyire okosak vagyunk ! Azt hülyének írják ;)
2018. jan. 16. 22:23
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Hat ha ilyen nagymerteküen befolyásolja az annya akkor haggyad. Nem szorúlsz ráilyen csicskákra, hogy még a wenesbe se tuggyál elmenni kettesbe, na!
2018. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Hat ha ilyen nagymerteküen befolyásolja az annya akkor haggyad. Nem szorúlsz ráilyen csicskákra, hogy még a wenesbe se tuggyál elmenni kettesbe, na! Meg mi az, h faj a testrésze? Húzassa ki! Mijen már..mennyen az ilyen öregek othonába. Komojan neked van igazságod!
2018. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%
A pasi Anyatejfogyaszto,te meg nem tudsz osszefuggoen kommunikálni,az irásod alapján. Nagyon nem csodálozok. De ha az anyja kell neki házasodjon meg vele,te meg tiplizz le,sose változik az ilyen,ez saját tapasztalat.
2018. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az a nem normális, hogy te még ezzel a semmirekellővel együtt vagy.


Hagyd ott az annyával eggyütt és menny egyedül a wenesbe meg moziba!

2018. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Metionin ***** válasza:
89%
Menekülj amint lehet.
2018. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
98%

Aki tud helyesen írni, az gyorsan is tud.


Azon gondolkodnék el a helyedben, hogy vajon miért nem tudtok egyről a kettőre lépni, és miért kell újra és újra az anyjára támaszkodni. Dolgozol te bármit is, vagy csak a "wenes" érdekel?

Mert ha annyitok sincs, talán nem a szórakozáson kellene járni az agyadnak. Akár lelépsz, akár nem.

2018. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
Am légyszi, mondd, hogy troll vagy :D Tudom, hogy vannak ilyen pr*li nők, de hátha csak szórakozol :D
2018. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
90%

Miért vagy vele? Az anyja egy hülye mártír pitsa, aki úgy fogja ugráltatni a fiát a jövőben is, ahogy akarja.


Mellesleg szerinted nem rohdt szánalmas, hogy anyuci mindenhová megy veletek? Ha dugtok azt is nézi? - bár nem kell neki, mert a fiacskája úgyis beszámol róla.

Hidd el, arról is tud az anyuka, hogy mikor élveztél sikítva utoljára vagy épp szrul szopsz.


Az ilyen hülye kisfiút úgy ott kell hagyni, mint a fene, nem még gyereket? tervezni vele. Minek? Nehogy szülj neki, ne legyél ostoba.

2018. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire tisztán látod a helyzeted, akkor miért vagy még vele? Mazochista vagy?
2018. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!