Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem semmibe vesz a...

Úgy érzem semmibe vesz a családom, olyan vagyok mint egy cseléd. Nem tudom mit rontottam el és hogy mit csináljak most?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van. 7,5,2. a kicsi egész nap üvölt,csapja magát a földhöz. az 5 évesnek legalább 5x kell szólnom h meghalljon. a 7 éves pedig ordibál velem,ha valami nem tetszik neki: csúnya vagy,hülye vagy,utállak!


annyira kimerültem már h utálok felkelni is. ráment a gyomromra az idegesség folyton hasmenésem van,fáj a gyomrom...


nem tudom hol rontottam el.. jól élünk,szép szobájuk van,jut rendesen ételre,programokra. nem kényeztetjük őket,nem is követelőznek olyan probléma nincs.


egész nap értük robotolok-házimunka,játék,tanulás-és egy jó szót sem kapok.. amióta a nagy megszületett,itthon vagyok. nem dolgozom,nem tanulok,el sem járok.. lehet pont ez a baj? mármint,valószínüleg akkor sem tisztelnének jobban ha magamra is szánnék időt,de legalább engem nem bántana annyira..


minden ötlete szívesen fogadok! most az a terv,hogy szeptembertől új életet kezdek,megy a kicsi is bölcsibe hogy magammal is foglalkozhassam végre


2014. máj. 21. 10:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kicsit ki kellene szakadnod a napi rutinból. Én pl tuti visszamentem volna már dolgozni. Neked is kell a felnőtt társaság.
2014. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hogy apától látja a nagyobbik, hogy így beszél veled, és ő is utánozza? Ismerek ilyen családot. Az apa ne tud rájuk szólni ilyenkor esetleg, ha rád nem hallgatnek?
2014. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Neveletlenek a gyerekeid.nincsenek megnevelve, nincsenek megtanítva a felnőttel szembeni viselkedésre, csak nőnek mint a gaz. Nem a böli dolga, hogy megneveljék, hanem a tiéd.


Csodálkozom, hogy a férjed nem bukott még ki.Én nőként nem bírnék fél óránál többet ilyen családban.Vagy beszólnék, de akkor elég keményen. Mi az, hogy az édesanyjukkal így beszélnek. Vagy bárkivel szemben a családban?

2014. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Szana szét vannak a gyerekeid.
2014. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
51%
nem ártana egy hobbi ami csak rólad szól, plusz szerintem nyugodtan orvoshoz is fordulhatsz, mert eléd depresszívnek tûnsz, a gyerekek a korukhoz képest kb teljesen normálisan viselkednek, te hajszolod túl magad.
2014. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Youknowwho ***** válasza:
44%
Amikor vállaltad a 3 gyereket tudtad hogy nem lesz másra időd mint az általad fogalmazott "cseléd" lét ugye? Milyen jó szót nem kapsz? Hogy de szépen kitakaritottál vagy ilyenek? Vállaltad... Munkahelyen se köszönik meg hogy megcsináltad a munkakörödhöz tartozó feladatot. Főállású anyaként pedig pont azt csinálod.
2014. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy egy gyerek egész nap üvölt,a másik meg ordibál?


Milyen játék, vagy tanulás folyik szerinted?

2014. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

3 gyerek nem cseléd lét.


A szülőnek az a dolga, hogy a gyerekét megnevelje. Hogy attól, mert gyerekek vannak a családban, a felnőttek akár a vendégekkel nyugodtan normálisan tudjanak csevegni, beszélgetni.Az otthon nem állatkert.

2014. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szigorúbbnak kéne lenned,valami büntit kellene kitalálnod,vagy apucit bevonni a fegyelmezésbe...

Megkéne nyugtatnod magad! Nem jó hogy már hasmenésed is van a stressztől! Hívd át valaki rokonodat ,családtagodat,néha passzold le a gyerekeket!

Esetleg egy picit utánanézhetnél hogy milyen gyereknevelő büntető módszerek vannak!

2014. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Menj vissza dolgozni, 2évest már berakhatnád bölcsibe, hogy a többi korabelivel már szocializálódjon.


Egyébként nagyszülők vannak,akik néha vigyázhatnának rájuk?


Igenis kell néha a szigor is.Megbűntetheted kicsit őket nyugodtan, hogy csúnyabeszédért nem jár mese és játszótér.

2014. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!