Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek hogy fog reagálni...

Szerintetek hogy fog reagálni az anyós es az após a nagy hírre?

Figyelt kérdés

Több, mint 8ève vagyunk együtt a pàrommal. Tavaly összeházasodtunk, ès külön is èlünk. Abbahagytam a fogamzásgàtló szedèsèt, mert úgy voltunk vele, hogy próbàlkozunk majd a babàval, úgysem biztos hogy hamar összejön. Számunkra is hihetetlen, de első alkalommal sikerült a babaprojekt. Most vagyunk 4hónapos házasok.

Anyósom nèhànyszor helyettünk vàlaszolt, amikor bàrki érdeklődött rólunk, illetve hogy mikor tervezünk babàt. Mindig azt mondta hogy nem mostanàban... ( mert albèrletben élünk és nincs sok pènzünk a bankszàmlàn... vagy mèg gyereknek gondol bennünket? Nem tudjuk) De ilyenkor csak kapkodtam a fejem, köpni-nyelni se tudtam.

Azt tudni kell, hogy jól kijövünk, de szeretnek “jó tanàcsokat” osztogatni, vagyis mondhatjuk úgy, hogy beleszólni az életünkbe. Mert ha valamit nem úgy és akkor csinàljuk ahogy és amikor ők “tanácsoljàk”, vilàgvége van.


Szerintetek hogy mondjuk el, és hogy fognak rá reagàlni a hírre hogy nagyszülők lesznek?


2018. jan. 18. 17:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*külön élünk a szülőktől
2018. jan. 18. 17:29
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Na szerinted hogy? Igen, pont úgy.

De mi lenne ha azt játszanátok, hogy két önálló felnőtt ember vagytok és leszarnátok, hogy mit vartyog a mama?

2018. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a kerdest tegnap is feltetted
2018. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Egy ilyen jó hírnek biztos örülni fognak, nincsenek olyan nagyszülők akik ne örülnének az unokának.Gratulálok a kicsihez :)
2018. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Közöld velük örömmel a jo hirt. Ha kifogásuk van akkor a férjed (Hiszen az ö szülei.) erélyesen igazitsa már helyre az agyukat.
2018. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, de nem is kell, hogy tudjam, vagy akár hogy te tudd előre.

Megmondjátok és reagálnak, amit, az ne legyen a ti problémátok.

Sok boldogságot, de légy ám erős, ha be akarnak szólni az életetekbe, mivel ahhoz nincs joguk. Ez a TI életetek, épp elég lesz hármasban harmóniát tartani sok-sok éven át, nagy megmondó anyós nem kell bele.


Nem tudom, mit jelent konkrétan a világvége, de a családi viszályokat nem tűröm, exponenciálisan ritkábban mennék, ha nem tudnának rendesen viselkedni. Bizonyára sokkal toleránsabb vagy nálam, ha mégis jól kijöttök. Vagy elég speciális személyiségek, rendesekl jóaklaratúak, de mégiscsak ők a bölcs öregek, akiknek ki kell oktatniuk a tévelygő ifjoncokat... Huhh, de összevesznék velük, bármilyenek is :D A családi harmónia igen fontos, egy kisbabával főleg.

2018. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
A mama csak aggódik, mert tényleg mire terveztétek ezt a babát? Albérletre, nulla megtakarítással? Egy fizuból fogtok élni. Persze, ha a párod kap nettó 400-at, akkor nincs gond.
2018. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Hány évesek vagytok?
2018. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Èn 28, férjem 29
2018. jan. 18. 19:15
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor annyira nem vagytok már gyerekek. ...
2018. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!