Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmondanátok egyszer majd a...

Elmondanátok egyszer majd a gyerekeiteknek vagy egyáltalán belevágtatok volna egy olyan házasságba, ahol a párotok előtt annak a (z akkor még nem annyira öreg) anyjával volt viszonyotok, szakítottatok és utána jött a párotok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 10. 14:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak elméleti kérdés, nagybátyáméknál van ilyen probléma éppen.
2018. jan. 10. 14:58
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha dugnék egy milfet, aztán felcseperedne a lánya, de a milffel már nem vagyunk együtt? Simán bevállalnám a kis phuntzee-t. :D


De komolyra fordítva, monogám vagyok, de ha kiderülne, hogy e választottam egyik exem lánya, ez önmagában nem lenne kizáró ok.

2018. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2018. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Annyira sablonos: huszonévesen az idősebb nő kell, aztán 30 felett meg jöhetnek a fiatalabbak. Kéne a fenének egy ilyen idióta pasi. Az a két nő ha ilyen ostoba, meg is érdemlik az ilyen hímet.
2018. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Én ezt el sem tudnám képzelni...kinek kellene az anyja volt párja vagy egyáltalán kinek lenne hozzá gusztusa, hogy tudja, hogy előtte az anyját b.#&$tta a vőlegénye.
2018. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A jelenlegi párral egykorú az illető, csak előtte viszonya volt az anyjával.
2018. jan. 10. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Pfff... Fel se merülne, hogy anyám pasijával. Pfujj, még ha fiatal is a férfi. Gyereknek semmiképp se javasolnám elmondani.
2018. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem ismerem édesanyám exeit, ha egyáltalán voltak férfiak az életében a válás után (lehet igen, lehet nem), így semmiképp sem tudnám előre, hogy édesanyámnak is volt vele kapcsolata. Amikor kiderülne, késő lenne és oly mindegy.

Ha tudnám, hogy édesanyám exe, biztos, hogy nem jönnék össze vele, ahogy a barátnőim exeivel sem.

2018. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Nincs ebben semmi rettenetes, semmi megbotránkoztató.


Jó, hogy nálunk 40 év differencia van a szüleim és én közöttem, ezért mindig a nagyszüleimnek hitték őket...

De azért ez nem mindenkinél így van. Én is találkoztam már 30-asként olyan esettel, hogy a gyönyörű szép 40 éves anyuka és a 20 éves gyermeke közül el nem tudtam volna dönteni, melyikük tetszik jobban.


Annyi, hogy nem akkor kell elmondani ezt a gyereknek, amikor épp érzelmileg labilis, vagy iskolát vált, vagy épp a vizsgáira készül.

2018. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Úgyis meg fogja tudni, legfeljebb nem a szüleitől. Itt is él egy ilyen párocska, ahol a pasi a nevelt lányával állt össze, és már gyereke is van. Nem mondható, hogy azóta feledésbe merült. Alkoholista az egész banda, ott a gyerek állami gondozásba került.
2018. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!