Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek hogy fog reagálni...

Szerintetek hogy fog reagálni az anyós es az após a nagy hírre?

Figyelt kérdés

Több, mint 8ève vagyunk együtt a pàrommal. Tavaly összeházasodtunk, ès külön is èlünk. Abbahagytam a fogamzásgàtló szedèsèt, mert úgy voltunk vele, hogy próbàlkozunk majd a babàval, úgysem biztos hogy hamar összejön. Számunkra is hihetetlen, de első alkalommal sikerült a babaprojekt. Most vagyunk 4hónapos házasok.

Anyósom nèhànyszor helyettünk vàlaszolt, amikor bàrki érdeklődött rólunk, illetve hogy mikor tervezünk babàt. Mindig azt mondta hogy nem mostanàban... ( mert albèrletben élünk és nincs sok pènzünk a bankszàmlàn... vagy mèg gyereknek gondol bennünket? Nem tudjuk) De ilyenkor csak kapkodtam a fejem, köpni-nyelni se tudtam.

Azt tudni kell, hogy jól kijövünk, de szeretnek “jó tanàcsokat” osztogatni, vagyis mondhatjuk úgy, hogy beleszólni az életünkbe. Mert ha valamit nem úgy és akkor csinàljuk ahogy és amikor ők “tanácsoljàk”, vilàgvége van.


Szerintetek hogy mondjuk el, és hogy fognak rá reagàlni a hírre hogy nagyszülők lesznek?


2018. jan. 18. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Találkoztam már pár hasonló kérdéssel, de ezt is megválaszolom maradéktalanul.


Khm...

- Anyós, após, unokátok lesz.

- Miii?

- Lenni gond?

- Hogy gondoltátok? Anyagi helyzetetek redukál a 0-hoz, nincs egy saját ingatlanotok, egy fizetésből, hogy fogjátok megteremteni mindazt a babának, amire szüksége lesz? Magatokat is alig tudjátok ellátni. Nem fogtok tudni menni szórakozni, nem lesznek nagyobb élvezeti cikkek, se semmi...

- Tessék csak belenyugodni. Ha érdekli magukat, lehet jönni látogatóba, ha csak vitatkozni tudnak, nem kell jönni.

2018. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Khm... ha ez probléma, akkor tényleg kicsit gyerekesek vagytok.

Akkor is, ha úgy értelmezed, hogy NEKIK lesz unokájuk.

Szerintem NEKTEK lesz gyereketek.

2018. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

#11 jól irja megmondjátok aztán ha tetszik lehet örülni neki ha nem akkor leszarás van.

És most álljatok a sarkatokra ha eddig nem mert a gyerekneveléshez a sarki fűszeres is jobban ért majd nálatok nem hogy anyós. Az elején meg kell nekik mondani h megoldjátok nem kell beleszólni.

2018. jan. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11%
Miért irod ki megint?
2018. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni. Úgy reagálnak, ahogy akarnak. A gyerek a tietek, ők csak nagyszülők, és majd ők eldöntik, mennyire örülnek az unokának.

Ma már többen gratulálnak egy terhességhez, mint egy diplomához.

2018. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%
1-es válaszán röhögök még mindig. XDDD
2018. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!